Knihy
E-knihy

Čo by urobil Google?

Princípy, na ktorých bola vybudovaná spoločnosť Google a ponaučenia, ktoré si od nej môžu vziať firmy

Vydavateľstvo
Eastone Books, 2010

Táto kniha je čiastočne proroctvom, čiastočne experimentom, čiastočne manifestom a čiastočne manuálom na prežitie. Internetový impresário a priekopník blogovania Jeff Jarvis v nej spätne aplikuje zásady...

Čítaj viac

18,99 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Táto kniha je čiastočne proroctvom, čiastočne experimentom, čiastočne manifestom a čiastočne manuálom na prežitie. Internetový impresário a priekopník blogovania Jeff Jarvis v nej spätne aplikuje zásady, na ktorých funguje najrýchlejšie rastúca spoločnosť v dejinách, Google. Ponúka nám štyridsať jasných a presných pravidiel, platných pre život aj pre riadenie firmy. Zároveň objasňuje nové názory internetovej generácie: aké výzvy a zmeny sú nevyhnutné, aké široké pole nových príležitostí otvára pred nami svet, prepojený sociálnymi sieťami.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
264
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Eastone Books
Rozmer
155×225 mm
ISBN
9788081091476
Naše katalógové číslo
96871
Hmotnosť
467 g
Rok vydania
2010

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,7 / 5

7 hodnotení

5
2
0
0
0

Martin M
11.12.2015
super kniha
Knihu odporúčam. Kúpil som si ju na doporučenie od kamaráta a kniha ma veľmi prekvapila. Čítala sa veľmi ľahko a rýchlo. Prečítajte si a neoľutujete, určite to nie sú vyhodené peniaze.
Čítaj viac
Pavol Michalec
23.9.2013
stojí za to
Knihu odporúčam. Tiež som ju kúpil v zľave, ale dala mi toľko, že by som neváhal ju kúpiť za pôvodnú cenu. Mnoho noviniek, ktoré Jeff opisuje v knihe si človek ani bežne neuvedomí... Prečítajte a neoľutujete
Čítaj viac
Mia Rv
14.7.2013
úžasná kniha!
Perfektná kniha, JJ má kvantum nových ideí ohľadom fungovania podnikov, inštitúcií, spoločnosti ako takej. Všetko podáva s jednoducho, pútavo, odkazuje na veľa internetových stránok, blogov. Knihu som kúpila zľavnenú ale je hodna aj plnej ceny. Som rada, že som čítala.
Čítaj viac
luboš
11.11.2011
Názor čitateľa
Veľmi zaujímavá kniha, ktorá vysvetľuje princípy Googlu a iných spoločností, ktoré sa dostali z nuly na vrchol. Na príkladoch Jeff uvádza pozitívne aj negatívne príklady novej komunikácie zo zákazníkom.

Prajem príjemné čítanie!
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Ak kniha nemá vplyv na náš život, činy a myšlienky, potom je škoda čítať.“

Anton Pavlovič Čechov