Knihy
E-knihy

Chrysalis

  Výrobca
  Hollywood
  Réžia

  Film nás presúva do veľmi blízkej budúcnosti, ktorá sa odohráva v postmodernom Paríži 21. storočia. V samom počiatku, sme ihneď vtiahnutý do deja akčného stretu policajnej jednotky s miestnou kriminálnou frakciou, ktorá sužuje mesto...

  Čítaj viac

  3,80 €

  Bežná cena Bežne 4,61 €

  Ušetríte 18%

  Posielame do 8 dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  3,80 €

  Viac o titule

  Film nás presúva do veľmi blízkej budúcnosti, ktorá sa odohráva v postmodernom Paríži 21. storočia. V samom počiatku, sme ihneď vtiahnutý do deja akčného stretu policajnej jednotky s miestnou kriminálnou frakciou, ktorá sužuje mesto. V pochmúrnej atmosfére, prebleskovaní starých a nedávnych spomienok, ktoré chceli byť zabudnuté, sa preplietajú sledom udalostí, ktoré vedú k riešeniu záhady kontinuálneho miznutia ľudí a objavovania ľudí bez minulosti. V čele s nekompromisným policajtom Davidom Hoffmannom, postupne rozplietavame túto záhadu a odkrývame temnú pravdu, ktorá môže byť niekedy jasnejšia ako sa zdá .... Kam až môže zájsť človek vo svojej sebeckosti? Ďalšie podobné zamyslenie nám môže evokovať tento science fiction film s psychologickým nádychom, tempom kriminálky a dejovým strihom thrilleru ..
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Chrysalis - Julien Leclercq
  38 - Dano Dangl, Lukáš Zednikovič
  7,79 €
  Ušetríte 3,81 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

   
  DVD obal
  Titulky
  české
  Herci
  Naše katalógové číslo
  93486
  Dabing
  český 5.1, anglický 5.1

  Recenzie

  Ako sa vám páčil film?

  Kúpte spolu
  Chrysalis - Julien Leclercq
  38 - Dano Dangl, Lukáš Zednikovič
  7,79 €
  Ušetríte 3,81 €

  „Sú knihy z ktorých sa o všetkom dozviete, ale nič nepochopíte.“

  Johann Wolfgang Von Goethe