Top stavebné (jeseň 2020) -
Top stavebné (jeseň 2020)
1,63 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Top stavebné (jeseň 2020)

Materiály, služby, technológie

  Výrobca
  UV GROUP, 2020
  Séria
  TOP stavebné

  Trend uprednostňovania kvality nad kvantitou a cenou si podmanil mnohých výrobcov stavebných materiálov, ktorí sa snažia priniesť do našich domovov to najlepšie. Veď práve s kvalitou stavebných materiálov súvisí aj kvalita vnútorného prostredia...

  Čítaj viac

  1,63 €

  Posielame do štyroch dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  1,63 €

  Viac o produkte

  Trend uprednostňovania kvality nad kvantitou a cenou si podmanil mnohých výrobcov stavebných materiálov, ktorí sa snažia priniesť do našich domovov to najlepšie. Veď práve s kvalitou stavebných materiálov súvisí aj kvalita vnútorného prostredia, v ktorom žijeme a má vplyv na naše zdravie a celkovo na náš život. Veď keď sa človek cíti doma, ale aj v práci príjemne, nemusí bojovať s prehriatym priestorom alebo naopak zimou a vlhkosťou, dokáže relaxovať a načerpať nové sily, či nerušene pracovať a podávať maximálny výkon. Nielen výrobcovia, ale aj architekti, či dizajnéri posúvajú tento trend ďalej a často sú oni tým prvým impulzom k vytvoreniu noviniek. S novými a kvalitnejšími materiálmi idú ruka v ruke aj nové, vylepšené technológie, ktoré náš lepší pocit a pohodu ešte umocnia. Veď čo môže byť lepšie, ako domov, ohľaduplný k svojim obyvateľom, keď sa absolútne prispôsobí ich potrebám? Tento rok bol kvôli pandémii a následnej karanténe, pre nás všetkých veľmi ťažký. Zakúsili sme si strach aj odlúčenie od svojich blízkych, ale práve toto obdobie, keď sme boli nútení sedieť doma a viac sa prizerať tomu v akom prostredí žijeme, nám mohlo pomôcť posunúť sa ďalej a vidieť svoju budúcnosť v zdravšom prostredí. Pevne verím, že tento „trend kvality“ bude aj naďalej pokračovať. V redakcii sme si pre vás pripravili viacero zaujímavých článkov, ktoré sa venujú práve kvalite vnútorného prostredia, ale nevynechali sme ani architektúru a dizajn. Takže, ak si chcete zariadiť spálňu, či nabrať inšpiráciu do novej kúpeľne, určite neprehliadnite časť interiér. Na záver vám už len zaželám veľa trpezlivosti pri pripravovaných projektoch a veľa radosti z tých zrealizovaných.
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Počet strán
  144
  Väzba
  brožovaná väzba
  Rozmer
  213×297 mm
  Jazyk
  slovenský
  ISBN
  9788089470341
  Rok vydania
  2020
  Naše katalógové číslo
  889377

  Recenzie

  Ako sa vám páčil produkt?

  „Uč sa z písania, rovnako ako sa učíš z čítania.“

  Lord Acton