Sen o láske. Sen o bolesti. Sen o nádeji, ktorá nebude nikdy naplnená. Tri mená, tri osudy, tri životy v bolesti a beznádeji...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Sen o láske. Sen o bolesti. Sen o nádeji, ktorá nebude nikdy naplnená. Začítajte sa do príbehu od Márie Hamzovej, ktorý je opäť plný zvratov.

Tadeáš príde po tragickej nehode o syna. Je nešťastný, zúfalý, neverí, že bude niekedy normálne žiť. Rozália trpí nenaplneným materstvom. Opustil ju manžel a založil si novú rodinu. Ona sa musí každé ráno prinútiť vstať a prežiť ďalší deň. Anna má postihnuté dieťa, ktoré jeho otec odmieta prijať. Ostáva so svojimi deťmi osamotená.

Tri mená, tri osudy, tri životy v bolesti a beznádeji.
Majú nádej na šťastie napriek všetkému, čo prežili? Prekoná Rozália strach z muža, ktorý ju priťahuje? Uverí Tadeáš svojim snom a zbaví sa bolestivých výčitiek? Zmieri sa Anna s osudom a odpustí človeku, ktorý ju ponížil?
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Na sklade, objednávajte však rýchlo
11,90 €

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
PDF
EPUB
MOBI
8,90 €
Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
3124-5 hodín čítania
Rok vydania
2020
Naše katalógové číslo
832177
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
Vydavateľstvo
Motýľ
Kategorizácia

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,7 / 5

7 hodnotení

5
2
0
0
0

13
23.4.2021
Vysníval som si ťa
Nádherný príbeh o nevšednosti osudu, ktorý sa sa nami môže zahrať všelijako - raz berie a inokedy zasa dáva. Prelínanie troch osudov, troch ľudí, zachytáva bežný život bežných ľudí s ich každodennými starosťami, radosťami, novými výzvami.
Autorka opäť nesklamala a predstavila nám krásny príbeh.
Čítaj viac
Denisa P.
2.1.2021
Opäť nesklamala
S radosťou som si prečítala novú knihu mojej obľúbenej autorky. Prelína sa v nej niekoľko ľudských osudov. Zachytáva bežný život a predsa pre každého človeka je taký výnimočný. Každý deň prináša nové výzvy. Človek si nikdy nemôže pomyslieť, že jemu sa to nemôže stať... Život je nevyspytateľný a vo svojich rôznych odtieňoch taký nádherný. A aj v tých najťažších chvíľach stojí za to ho žiť naplno, lebo nikdy nevieme, kedy sa aj niečo zlé môže premeniť na dobro. Čítaj viac
Mirka S.
23.11.2020
Vždy výborná
Od tejto autorky mám už pár kníh prečítaných a vždy som bola spokojná.
Táto sa mi páčila, výborné zápletky, vobec som sa nenudila. Ďakujem autorke za ďalší skvelý román a prajem vela motivácie do ďalšieho písania.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev