Počkám na teba

Jennifer L. Armentrout
Z krve a popela - Jennifer L. Armentrout
Z krve a popela - Jennifer L. Armentrout
Z krve a popela - Jennifer L. Armentrout

Jennifer L. Armentrout je podľa New York Times najpredávanejšou autorkou bestsellerov. Žije v Martinsburgu v Západnej Virgínii. Žiadna klebeta, ktorú ste o nej počuli, nie je pravdivá. Ak sa nevenuje písaniu, trávi čas čítaním, cvičením, sledovaním strašidelných zombie filmov, predstiera, že píše...

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Ikar, 2020
1. diel série
Počkám na teba

Ďalšie formáty

Kniha
12,29 €

Pre devätnásťročnú Avery je štúdium na univerzite vzdialenej tisíce kilometrov od domova jediný spôsob, ako uniknúť pred udalosťami spred piatich rokov. V ten osudný halloweensky večer sa jej život zmenil od základov...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Pre devätnásťročnú Avery je štúdium na univerzite vzdialenej tisíce kilometrov od domova jediný spôsob, ako uniknúť pred udalosťami spred piatich rokov. V ten osudný halloweensky večer sa jej život zmenil od základov. Teraz netúži po inom, ako stíhať prednášky, nepútať pozornosť, za žiadnych okolností si nesnímať náramok zo zápästia a pri troche šťastia si nájsť nových priateľov. Hneď v prvý deň sa však na chodbe zrazí s vychýreným krásavcom Camom a ten jej plány naštrbí.
Cam je stelesním dievčenských snov – príťažlivý modrooký študent s pozoruhodnou schopnosťou vyvolať u Avery túžbu po tom, čoho sa už dávno zriekla. Vie, že by sa ho mala strániť, ale šarmantnému, vtipnému Camovi nemožno odolať. Lenže kde to iskrí, hrozí aj vzplanutie. Avery sa už raz škaredo popálila a následky si nesie dodnes. Ani diaľka ju neuchránila. Niekomu zrazu veľmi záleží na tom, aby Avery na incident z onej noci nezabudla, a začne jej posielať zvláštne výhražné e-maily a esemesky. Teraz už Avery nemá na výber.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

-5 %
12,29 €

Posielame do dvoch dní

E-knihy a audioknihy

E-kniha
PDF
EPUB
MOBI
9,00 €

Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Wait for You
Počet strán
3685 hodín čítania
Rok vydania
2020
Edícia
YOLi
Naše katalógové číslo
782129
Štýl
romantický
Jazyk
slovenčina
1. diel série
Počkám na teba
Vydavateľstvo
Ikar
Pre koho
new adult

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,5 / 5

92 hodnotení

48
9
5
1
1

8
Vlčí zámok - Lina Franková
Práve čítam
Vlčí zámok

Úplne obyčajná osoba, ktorá patrí do knihomoľského sveta a je na to hrdá! Môj knižný profil nájdete na Instagrame pod menom : @libri_victoria .

Viktória Pauliková
19.8.2021
Počkám na teba
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Priateľstvá, vzťahy, univerzita, rodinné problémy, minulosť. Dostali sme sa do typického vysokoškolského prostredia v USA, kde sa stretávajú dve hlavné postavy Avery a Cam. Ich prvé stretnutie? Dosť veľké klišé = narazia do seba na chodbe, keď obaja idú na rovnakú hodinu. Bolo to hneď na začiatku a po prečítaní ich stretnutia som začala mať obavy, či celá kniha nebude na takýto štýl...Našťastie sa to rozhýbalo a nejak napredovalo. Úprimne, postava Avery ma viackrát pekne naštvala, pretože sa nesprávala zodpovedajúc svojmu veku a liezlo mi až na nervy, čo všetko stvárala. Za to chudák Cam zlatý , romantik, múdry, vášnivý, vytrvalý, milý a starostlivý chalan sa mohol snažiť ako chcel a nedal sa odradiť . Znovu dôležitá téma v knihe, ktorá súvisí s minulosťou Avery, o ktorej by sa malo viac hovoriť. Viac som si obľúbila vedľajšie ostavy, ako hlavné. Celkovo v knihe mi chýbalo niečo viac, niečo, čo by urobilo tú knihu výnimočnou, pretože takto spadá do kategórie priemerné YA, hoci trošku viac ako priemerné. Zachránil to využitý humor, štýl, akým je kniha napísaná , romantika, trošku štipľavé opisy, nejaké tie úlety, tajomstvá z minulosti, ktoré Avery naznačuje od začiatku, vďaka čomu ostala aj nedôverčivá a poznačená. Bojuje so svojou minulosťou a zvádza vnútorný boj. Ako by som to ale nazvala? Pre mňa je to kniha presne na americký štýl a americkú mládež. No aj napriek tomu sa ľahko a rýchlo čítala a príde mi ako oddychové čítanie. Čítaj viac
6
18.8.2021
Ani neviem
Overený nákup
To že tento pribeh bude velmi podobny inym pribehom som vedela ešte predtym ako som začala čitat. Nevadilo mi to. Neočakavala som veľa ale nedostala som ani polovicu. Hlavné postavy boli sice vykreslene ako dokonalo krásne bytosti ale chybala mi tam vášen, vtip alebo romatika. Miestami mi dialogi prisli trápne až som musela prekrúcat očami. Vyrazy ako fešanda, hrbolček a podobne ma tak iritovali až to bolelo… Možno mi nesadol štyl autorky alebo bola chyba v preklade no dočitala som to len zo zvedavosti a z veľkej časti preto lebo som nemala čo ine robit… Čítaj viac
8

Všetky recenzie nájdete na mojom bookstagrame: papierovy_svet :)

Nella Kubišová
24.7.2021
Priemerné
Poviem pravdu, už dlhšie som nečítala žiadnu young - adult knihu a trošku som sa bála ako sa mi to po tak dlhej dobe bude páčiť. Zmenil sa mi štýl kníh, ktoré čítam a práve tento žáner už medzi ne nezapadá. Avšak povedala som si, že nezaškodí raz za čas prečítať si aj niečo iné a nenáročné, pri čom vypnem a budem relaxovať.

Keby som povedala, že sa mi táto knižka nepáčila, klamala by som, pretože to nebolo tak zlé ako som podvedome čakala. V podstate som si to čítanie aj celkom užívala, ale bolo to neskutočne predvídateľné, ako už tento žáner býva.

Vždy tu máme nejakého zlého chlapca, ktorý sa zmení na dobrého, alebo zmilovaný trojuholník, nejakú rodinnú drámu, alebo úmrtie. To sú typické prvky young - adult literatúry y myslím, že takmer všetky tu boli obsiahnuté, takže táto knižka nesklamala.

Príbeh bol napísaný pekne a čítal sa naozaj rýchlo, pretože to bolo naozaj nenáročné čítanie. O originalite moc hovoriť nebudem, pretože mi to prišlo ako pozliepané knižky dohromady, maximálne pridaný jeden alebo dva nové prvky alebo zápletka.

Postavu Cama som si dosť obľúbila, čo som absolútne nečakala. Myslela som si, že to bude presne naopak, pretože to bol "bad boy", ktorý má okolo každého prsta omotané dve dievčatá, ale nakoniec sa z neho vyvinul príjemný chalan. Naopak, čo ma zaskočilo bol charakter Avery. Neviem, liezla mi takmer po celú knihu na nervy, pretože neustále mala potrebu ľudí od seba odstrkovať, aj keď na to nebol ani poriadny dôvod. Podľa mňa stačilo otvoriť ústa a úprimne sa o všetkom porozprávať a nie otáčať sa problémom chrbtom a utekať. Som rada, že na konci knihy si to uvedomila, ale predsa len už to bol koniec knihy preboha...

Bolo tam pár vtipných ale aj milých momentov, ktoré som si zaznačila, takže za to má táto knižka u mňa plus, pretože niečo také som aj zároveň chcela dostať.

Koniec koncov to nebola zlá knižka, ale odporúčam vám neočakávať od nej nič extra výborné. Rozumiem že okolo týchto nových knižiek býva veľký "hype" a taktiež to recenzenti vedia pekne prifarbiť, avšak pre mňa to nebolo nič výnimočné. Štýl písania bol naozaj dobrý, ale postavy boli priemerné na pár svetlých výnimiek, dej a zápletka boli klasika a očakávané, predvídateľné udalosti a takto by som mohla vymenovávať ešte celkom dlho.

Avšak názor si naozaj musíte urobiť sami.

Ja mám doma už druhý diel tejto série, ktorý ešte čaká na prečítanie a úprimne povedané sa aj trošku bojím toho, ako sa mi bude páčiť. Budem však dúfať, že budem môcť dať pozitívnejšie hodnotenie, ako som dala teraz.
Čítaj viac
7

Milovníčka kníh najmä románov a young adult literatúry.

Anna a Knihy
18.6.2021
Túto sériu som už čítala v CZ jazyku ako e-knihy, ale keďže postupne vychádza táto séria aj u nás, tak konečne ich budem mať postupne aj v knižnej podobe. Opäť som sa s radosťou ponorila do príbehu o Camovi a Avery. Tieto príbehy z vysokoškolské prostredia milujem.

Cam a Avery si ma hneď získali a myslím, že aj vy si ich zamilujete. Ich prvé stretnutie môže niekomu pripadať otrepané, nuž ale mne to k tomuto príbehu pekne pasovalo. Veľmi sa mi páčilo, ako autorka dokázala vykresliť postavy. Cam bol úžasný knižný hrdina. Jednoducho typ chlapa, ktorého by chcela každá, keďže bol milý, vtipný a sebavedomý, samozrejme v dobrom slova zmysle a ovplýval veľkou vytrvalosťou voči Avery. To sa mi na ňom najviac páčilo, že sa nevzdával. Autorka mu vymyslela aj zaujímavú minulosť, ktorá mňa jednoducho chytila za srdce. Avery som chápala, prečo sa v určitých situáciách správala tak, ako sa správala. A dosť ma mrzelo správanie jej rodičov. A jej mama?... Tak to je kapitola sama o sebe, ale napriek tomu sa postupne z Avery v príbehu stáva silná žena, ktorá dokáže veľa vecí prekonať.

V knihe bola medzi nimi úžasná chémia. Hneď som cítila, to správne prepojenie, čo mali medzi sebou. Jednoducho toto bola krásna romantika, plná citov, ale nebude to len o romantike, pretože príbeh sa zaoberá aj dôležitou témou.
Čítaj viac
5

Som vášnivý čitateľ čo číta aj 4 knižky naráz. Žijem knhami. Milujem knihy. Už od 10 yeas som začala chodiť do knžnice a požičiavala si aj 11 knih.

Iveta Uhrová
17.6.2021
Juj
Od Jennifer mám načítanú sériu Lux. Čiže píše super. Našliapnuté má dobre.
Kniha Počkám na teba, všelijak na mňa rezonuje.
Aj dobre aj zle.
Knihy tohto tipu sa mi zdá v poslednej dobe na jedno kopyto.
Holka má dark secret ,príde dáky hezoun, to bude láska. Potom hádka. Potom bude dobre. Príde za rodičmi, tá im to vykričí tú 'zlú minulosť. A šlus. Done
Čítala som nedávno knižku od @monakasten . A prišlo mi to na vlas to isté. Joj.
Kniha neni zlá.
Má romantickú dejovú linku, horúcu opis až budeš mať motýle v bruchu. Trocha žhaví sex.
Príjemné sexu-chtivé charaktery. (O tom tie knihy z časti sú. ) A to sa mi páči. Ten účel to spĺňa.
Má to aj svoj dej, aby to rozvírilo celý príbeh. Odporúčam to young adults holkám aby si to prečítali po romantickej stránke.
Len ďalšia nelogická vec tam. Oni prosím pekne nepoužili ochranu. Ani kondóm ani antikoncepcia. Nič.
Ako môže to byť detail. Ale za mňa nie. Hlavne pre mladých kto to číta, by to tam malo byť zdôraznené . (Viete asi prečo.)
Má vyjsť aj druhá časť. Na ktorú sa teším. Snáď bude viac 'učesanejšia'."
-
Knihu som objavila vďaka @knihyprekazdeho_sk .
@yoliknihy @buxsk @jennifer_l_armentrout
Čítaj viac
Lucia E.
6.4.2021
Romantika adekvátnou mierou
Tak tuto knihu som zhltla velkym sustom, uplne jednoducho a neodtrhnutele za dva veceri este popri vareni, skutocne mam velmi rada styl tejto autorky. Opat vytvorila krasnu dvojicu, ktorej pribeh mi tak lahko nesiel z hlavy. Pekne sa rozvijajuce postavy, aaano prostoducha romantika, ktoru potrebuju zeny k zivotu tak casto, no nie sprostoduche postavy ani prvoplanovy dej. Vsetko sa pekne rozvijalo a pacilo sa mi aj, ze autorka nechodila okolo erotiky ako okolo horucej kase. Pekne opisane vsetko pre vysoko citatelny roman podstatne. Kedykolvek aj nabuduce :) Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green