Knihy
E-knihy

Sociálna patológia

VEDA, 2009
Vydavateľstvo
VEDA, 2009

Tretie, prepracované a aktualizované vydanie prináša nové vedecké pohľady nana problematiku patologických javov v živote spoločnosti...

Čítaj viac

19,95 €

Bežná cena Bežne 20,00 €

Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Tretie, prepracované a aktualizované vydanie prináša nové vedecké pohľady nana problematiku patologických javov v živote spoločnosti. V súvislosti s voľným pohybom osôb, s globalizáciou a s europeizáciou získala v súčasnosti sociálna patológia nové dimenzie, ktoré sú predmetom skúmania viacerých vedných disciplín. Rozsiahlu multidisciplinárnu tematiku spracovalo 14 autorov: Z. Bakošová, P. Ondrejkovič, R. Bednárik, A. Kasanová, G. Lubelcová, D. Marková, O. Masár, Z. Miková, L. Nábělek, E. Poláková, E. Poliaková, J. Rusnáková, D. Sedláková, B. Šramová.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Sociálna patológia - Peter Ondrejkovič a kolektív
Matej Tóth: Odchýlka - Matej Tóth, Michal Červený
30,92 €
Ušetríte 1,98 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
577
Hmotnosť
990 g
Rok vydania
2009
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
VEDA
Rozmer
170×240 mm
ISBN
9788022410748
Naše katalógové číslo
75734

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,6 / 5

28 hodnotení

24
1
1
0
2

Shahzoda
16. 12. 2013
Svet okolo nás
Zaujímavá veda, ktorá je súčasťou našich životov.
Čítaj viac

VEDA, vydavateľstvo Slovenskej akadémie vied, každoročne prispieva do fondu slovenskej knižnej kultúry 60 až 70 novými publikáciami. Za 72 rokov svojej činnosti obohatilo tento fond už vyše 4 150 knižnými titulmi z oblasti vied o neživej a živej prírode, ako aj spoločenskovednej sféry, ktoré tvoria fundamenty slovenskej vedeckého poznania a vzdelanosti. Teší nás, že naše publikácie majú aj spoločenský i čitateľský ohlas. Mnohé z nich zožali úspechy v podobe či už Ceny Slovenskej akadémie vied, Ceny či Prémie Literárneho fondu, alebo iných súťaží. Mnohé z ich sa rýchlo vypredali a vydavateľstvo musí uvažovať o dotlačí či ďalších vydaniach, aby vyšlo v ústrety čitateľskému záujmu, ktorý je pre nás prioritný.

VEDA v posledných rokoch rozvinula aj intenzívnu spoluprácu s významným svetovým nakladateľským domom Peter Lang GmbH, s ktorým vydáva spoločné edičné rady Spectrum Slovakia (ako spoluvydavateľ) a UNI Slovakia (ako editor).

Čítaj viac
Kúpte spolu
Sociálna patológia - Peter Ondrejkovič a kolektív
Matej Tóth: Odchýlka - Matej Tóth, Michal Červený
30,92 €
Ušetríte 1,98 €

„Vlastnou univerzitou nášho života je zbierka kníh.“

Thomas Carlyle