Kníhkupectvá zatvorené, ale web je otvorený :)
150.000 titulov v ponuke a bezpečné doručenie. Dávajte na seba pozor. Viac info
Horský hotel Hodváb - Beatrix Zaťková
Horský hotel Hodváb
10,77 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Horský hotel Hodváb

Motýľ, 2020
Na sklade
4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Motýľ, 2020

Na vrchole Čiernej hory v Krkonošiach sa týči honosný horský hotel Hodváb - symbol luxusu a šťastia, v ktorom sa chystá naleštená silvestrovská párty. Na prelome rokov 1938 a 1939 však už vo vzduchu cítiť hrôzu blížiacej sa vojny a všadeprítomný strach...

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Nič silnejšie ako život na tomto svete nejestvuje.
Všetko, čo ide proti životu, ide v ústrety smrti a je odsúdené na zánik.


Na vrchole Čiernej hory v Krkonošiach sa týči honosný horský hotel Hodváb - symbol luxusu a šťastia, v ktorom sa chystá naleštená silvestrovská párty. Na prelome rokov 1938 a 1939 však už vo vzduchu cítiť hrôzu z blížiacej sa vojny a všadeprítomný strach sa nedá zahnať šampanským.
Keď Hodváb obsadia nacisti, z majestátnej budovy a jej pravidelných návštevníkov postupne vyprcháva noblesa aj nádej na lepšie zajtrajšky. Iba hviezda prvorepublikových filmov a dedič hotela Maxim Borovský si plnými dúškami užíva spoločnosť krásnych žien a rodinné bohatstvo. Zo dňa na deň prichádza o svoju bohémsku bezstarostnosť a začína si uvedomovať vysokú cenu slobody, priateľstva a lásky. Jeho milovanými hrozí bezprostredné nebezpečenstvo. Ako sa však rozhodovať v časoch, keď morálku kriví vojna?

Vdýchnite iskrivú atmosféru príbehu inšpirovanú skutočnými udalosťami, plného nečakaných zvratov, ale aj láskavého humoru a nadčasových posolstiev, ktorý vám pohladí dušu.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Horský hotel Hodváb - Beatrix Zaťková
Ukradnuté detstvo - Joan M. Wolf
23,06 €
Ušetríte 1,74 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
288
Hmotnosť
372 g
Rok vydania
2020
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Motýľ
Rozmer
130×200 mm
ISBN
9788081642159
Naše katalógové číslo
698553

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Tina Tóth
23.3.2020
Kniha pohltí čitateľa, od samého začiatku až po koniec, kde si vlastne želáte, aby to koniec nebol a pokračovalo to :) Tak ako predchádzajúca kniha autorky, aj v tejto sa prelínajú dramatické udalosti s komickými, chvíľami sa vám chce plakať a vzápätí sa smejete. Je o to krajšia, že dej je situovaný do prostredia, ktoré bolo pred niekoľkými rokmi ešte reálne.
Jednoducho povedané, je to skvelé čítanie, je to kniha, ktorá sa určite po prečítaní iba tak neodloží a zabudne sa na ňu.
Čítaj viac
Natália
18.3.2020
Nemám slov...
Kniha je excelentná. Od začiatku Vás vtiahne do deja svojim leskom a nedovolí prestať čítať, vďaka tajomnosti. Zápletky sa rýchlo menia, má úžasný spád a nechýba jej mágia, na čo si pri autorke s radosťou začínam zvykať. Je ohromujúca a vracia nás v čase, no napriek tomu je v dnešnej zvláštnej dobe až mrazivo aktuálna. Verím, bude pokracovanieee, čítala by som ju ešte hodiny. Proste, klobúk dolu... Som odrovnaná, tlieskam. Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Horský hotel Hodváb - Beatrix Zaťková
Ukradnuté detstvo - Joan M. Wolf
23,06 €
Ušetríte 1,74 €

„Čítanie = najlepšie učenie.“

Alexander Sergejevič Puškin