TOP kuchyňa 13/2019 - Kolektív
TOP kuchyňa 13/2019
1,96 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

TOP kuchyňa 13/2019

Exkluzívne tipy a rady pre vašu kuchyňu

  • Kolektív autorov
UV GROUP, 2019
Výrobca
UV GROUP, 2019

Ročenka TOP Kuchyňa prichádza na trh už vo svojom 13 ročníku pričom poskytuje mnoho námetov a inšpirácií pre záujemcov o nábytok a najmä kuchynský nábytok...

Čítaj viac

1,96 €

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o produkte

Ročenka TOP Kuchyňa prichádza na trh už vo svojom 13 ročníku pričom poskytuje mnoho námetov a inšpirácií pre záujemcov o nábytok a najmä kuchynský nábytok.
Publikácia prináša zaujímavosti z niekoľkých významných svetových veľtrhov zameraných na nábytok a kuchyne. Informuje o zaujímavých novinkách z týchto výstav doplnených veľkými fotografiami, či už z oblasti dizajnu, materiálového vybavenia a fascinujúcich nových povrchov. Nezabúda ani na prehliadku najzaujímavejších inovácií a nápadov pre kuchynské spotrebiče.
Nové trendy a nápady pre zostavenie kuchyne opisujú v zaujímavých článkoch interiérový dizajnéri.

Editoriál:
Rozmýšľali ste niekedy nad tým, koľko miesta potrebujete, aby ste boli vo svojej kuchyni spokojní? Nestačí vám ani veľkosť závodnej kuchyne, alebo sa cítite dobre aj v minikuchynke s pár poličkami? Ja patrím do prvej skupiny. Moja kuchyňa je veľká dosť, ale stále mám pocit, že by som potrebovala väčšiu. Je to preto, že ju neustále zahlcujem množstvom nepotrebných zbytočností. Veď čo keby sa mi ešte niekedy zišli? Keby som vyhodila veci, ktoré som aspoň rok nepoužila, verím tomu, že moja kuchyňa by bola poloprázdna. Našťastie výrobcovia myslia aj na takých ľudí, ako som ja. Spájajú množstvo funkcií do jedného spotrebiča, čím nám šetria miesto, čas a aj peniaze. Už je len na nás, aby sme ušetrený priestor efektívne využili, … napríklad nejakou super „vychytávkou“?
Pevne verím, že či je vaša kuchyňa veľká, alebo mini, nájdete pre ňu to správne vybavenie. Určite vám s tým môže pomôcť aj nové číslo Top kuchyne, ktoré držíte v rukách. Je plné inšpiratívnych dizajnov a do detailov premyslených spotrebičov, ktoré vám uľahčia život. Želám vám príjemné čítanie a čo najviac šťastných chvíľ vo vašej kuchyni.
Redaktorka Lucia Šimková
Čítaj viac
Kúpte spolu
TOP kuchyňa 13/2019 - Kolektív
Running Špeciál (balenie 5 magazínov) -
7,86 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
100
Hmotnosť
314 g
Rok vydania
2019
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
697559
Rozmer
212×297 mm
ISBN
9788089470327

Recenzie

Ako sa vám páčil produkt?

Čítaj viac
Kúpte spolu
TOP kuchyňa 13/2019 - Kolektív
Running Špeciál (balenie 5 magazínov) -
7,86 €

„V školách by sa nemalo učiť o najlepších knihách. Malo by sa učiť milovať čítať.“

B. F. Skinner