Bratislava - Juraj Kucharík
Bratislava
11,99 €
Knihy
E-knihy

Bratislava

Turistický sprievodca

DAJAMA, 2016
Novinka
Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
DAJAMA, 2016

Kniha je členená na päť oblastí nachádzajúcich sa na území Starého Mesta: Stredoveké mesto, Hrad a Podhradie, Hviezdoslavovo námestie a okolie, Východná časť a Severná časť. Šiesta oblasť pokrýva pamiatky v bratislavských ...

Čítaj viac

11,99 €

Bežná cena Bežne 14,95 €

Ušetríte 20%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

E-knihy si najlepšie vychutnáte na čítačke! Pri výbere vám pomôže čítačkový pomocník, ktorý si môžete pozrieť TU :-)

Viac o e-knihe

Kniha je členená na päť oblastí nachádzajúcich sa na území Starého Mesta: Stredoveké mesto, Hrad a Podhradie, Hviezdoslavovo námestie a okolie, Východná časť a Severná časť. Šiesta oblasť pokrýva pamiatky v bratislavských mestských častiach (tzv. Veľká Bratislava). Predstavených je viac ako 160 pamiatok/turistických cieľov. Súčasťou je kapitola o histórii Bratislavy ilustrovanej na maľovaných mapách prezentujúcich, ako mesto v danom období vyzeralo. Ďalej sú to kapitoly Tematické prechádzky (Šľachta v Bratislave, Korunovačná Bratislava, Bratislava za hradbami, Židovská Bratislava a Bratislava pozdĺž Dunaja), Kultúra a voľný čas so súpisom pravidelných kultúrnych podujatí počas roka, zoznamom múzeí a galérii, a Praktické informácie. Kniha je ilustrovaná približne 600 fotografiami, mapami a maľovanými mapami.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Bratislava - Juraj Kucharík
Nevieš dňa, nevieš hodiny - Dominik Dán
22,98 €
Ušetríte 5,92 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
240
Vydavateľstvo
DAJAMA
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
688753
Rok vydania
2016

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?


7
27.10.2019
Bratislava
Perfektne spracovaný sprievodca - rozhodne odporúčam každému, kto sa chystá navštíviť naše hlavné mesto. Obsahuje všetko známe i menej známe o našej metropole. Čo to sa z neho môžu naučiť aj domáci. :o) Každá kapitola je sprevádzaná bohatými informáciami z histórie daného miesta. V závere je zoznam verejných inštitúcií, kín, reštaurácií, a pod.

Odporúčam tiež "Európa - najkrajšie mestá".
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Bratislava - Juraj Kucharík
Nevieš dňa, nevieš hodiny - Dominik Dán
22,98 €
Ušetríte 5,92 €

„Povedz mi, čo čítaš, a ja ti poviem, komu si tú knihu ukradol.“

Ilf