Hry

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?
Kniha: Osud jednoho chirurga ve 20. století (Alena Míšková, Ingrid Kästner, Josef Stingl a Vladimír Musil). Masarykův ústav AV ČR, 2013
Kniha: Osud jednoho chirurga ve 20. století (Alena Míšková, Ingrid Kästner, Josef Stingl a Vladimír Musil). Masarykův ústav AV ČR, 2013

Osud jednoho chirurga ve 20. století

Josef Hohlbaum (1884–1945)

Práce zachycuje biografii německého chirurga Josefa Hohlbauma, který působil v meziválečném období na universitě v Lipsku a během války na Německé Karlově Universitě v Praze.... Čítať viac

Vydavateľstvo
Masarykův ústav AV ČR, 2013
362 strán
7-8 hodín čítania
Vychádzame z priemerného údaju o rýchlosti čítania 230 slov za minútu, od knihy ku knihe a čitateľa ku čitateľovi sa to však môže líšiť.

Práce zachycuje biografii německého chirurga Josefa Hohlbauma, který působil v meziválečném období na universitě v Lipsku a během války na Německé Karlově Universitě v Praze. Zde se účastnil i operace R. Heydricha. V květnu roku... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Čeština, nemčina
Cena: 12,70 €
U dodávateľa 1 ks
Posielame do 1 – 6 dní
Tento produkt momentálne nemáme na sklade, ale zvyčajne vám ho vieme zabezpečiť a odoslať do 1 – 6 dní. A posnažíme sa aj trochu rýchlejšie!

Naši škriatkovia odporúčajú

Ikonická séria. Záver trilógie Láska podľa čísel. Kniha Jedenásť škandálov na získanie vojvodovho srdca, Sarah MacLean. Vydavateľstvo Ikar, 2026. Zistiť viac

Viac o knihe

Práce zachycuje biografii německého chirurga Josefa Hohlbauma, který působil v meziválečném období na universitě v Lipsku a během války na Německé Karlově Universitě v Praze. Zde se účastnil i operace R. Heydricha.
V květnu roku 1945 byl nasazen na práce v zemědělství, kde se těžce zranil a na následky tohoto úrazu zemřel. Právě objasnění často diskutovaných okolností jeho smrti je hlavním a naplněným cílem knihy.
Naše katalógové číslo
672899
Počet strán
362
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
40×200 mm
Hmotnosť
518 g
ISBN
9788086495972
Dátum vydania
28. 3. 2013
Jazyk
čeština, nemčina
Vydavateľstvo
Masarykův ústav AV ČR
Kategorizácia

Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu alebo škodlivý obsah

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčila kniha vám?

Milovať neznamená pretvoriť človeka podľa svojich túžob. Milovať znamená otvoriť sa jeho realite.
Kniha: Bavilo ma žiť (Abby Fabiaschi), 2018
Bavilo ma žiť
  • Abby Fabiaschi