Nezmeškajte 5-eurovú poukážku ako darček k nákupu! Viac info Nezmeškajte 5€ poukážku k nákupu! Viac info
Susedia na cestách - stolová hra -
Susedia na cestách - stolová hra
20,49 €
Knihy
E-knihy

Susedia na cestách - stolová hra

  Novinka
  TOP #8
  Výrobca
  Markíza - Slovakia, 2019

  Fenomenálny slovenský sitkom Susedia, známy z televíznej obrazovky je tu v podobe novej stolovej spoločenskej hry. Zažite výlet na Balaton spolu s Lászlóom, Františkom, Zuzanou a Ildikó a dobre sa pri tom zabavte...

  Čítaj viac

  20,49 €

  Bežná cena Bežne 24,90 €

  Zľava 18%
  platí do 21. 11. 2019

  Posielame do troch dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  20,49 €

  Viac o produkte

  Fenomenálny slovenský sitkom Susedia, známy z televíznej obrazovky je tu v podobe novej stolovej spoločenskej hry. Zažite výlet na Balaton spolu s Lászlóom, Františkom, Zuzanou a Ildikó a dobre sa pri tom zabavte. Hra upúta nielen pre dospelých, ale aj deti. Ak sa pri hre pohádate, tak ste tí správni Susedia. Dôležité je, aby ste sa nakoniec udobrili a užili si kopec zábavy.
  Hru môžu hrať dvaja až štyria hráči. Každý z nich si vyberie svoju postavu, ktorej úlohy bude plniť. Štart od cieľa delí 100 políčok, na ktorých môže hráčov stretnúť doslova hocičo. Cestou do cieľa môžu hráči naraziť na skratky, obchádzky, špeciálne políčko a mnoho ďalších úskalí. Kto príde do cieľa ako prvý, ten vyhráva.
  Hra obsahuje hrací plán, hracie postavy, kocku a 40 kusov hracích kartičiek. Je zárukou skvelej zábavy s priateľmi, príbuznými či susedmi.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Susedia na cestách - stolová hra -
  Ako to bolo kedysi? - Kolektív autorov
  46,90 €
  Ušetríte 4,90 €

  Recenzie, kritiky

  „Psychológovia radia, aby sme sa hrali viac spoločenských hier so svojimi deťmi. Ale prečo len s nimi? Dobre padne zahrať sa aj v dospelosti! Hra Susedia na cestách zaujme každú vekovú kategóriu – rozosmeje a pobaví či už doma, na chate alebo dovolenke.“
  Hana Lasicová, scenáristka

  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  Kúpte spolu
  Susedia na cestách - stolová hra -
  Ako to bolo kedysi? - Kolektív autorov
  46,90 €
  Ušetríte 4,90 €

  „Praví spisovatelia sú ľudstvu hryzením svedomia.“

  L. Feuerbach