Mor - Roman Nepšinský
Mor
6,99 €
Knihy
E-knihy

Mor

Povinné čítanie pre všetkých rodičov, ktorým záleží na vlastných deťoch

Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
Roman Nepšinský, 2019

Mladý autor Roman Nepšinský je študentom učiteľstva a disponuje výnimočným talentom psychológa. Zaujíma ho spoločenský život vašich detí, sleduje ich problémy, ich myslenie. Vo svojej debutovej zbierke sociálnych príbehov zachytáva...

Čítaj viac

6,99 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Mladý autor Roman Nepšinský je študentom učiteľstva a disponuje výnimočným talentom psychológa. Zaujíma ho spoločenský život vašich detí, sleduje ich problémy, ich myslenie. Vo svojej debutovej zbierke sociálnych príbehov zachytáva reálne rozhovory súčasnej mládeže, v ktorých sa odrážajú ich problémy, ale aj smerovanie celej našej spoločnosti. Tieto rozhovory zozbieral priamo v "teréne" v školskom prostredí alebo jednoducho na ulici a v nákupných centrách.

Autor spracúva témy, ako sú diskriminácia v škole/ v spoločnosti, chudoba, (ne)prijatie detí-cudzincov do spoločnosti, pocit nedostatku lásky zo strany rodičov, nedostatku sebaúcty u dieťaťa, rodinné priority, začlenenie sa do kolektívu, nezdravé rozmaznávanie a pod., a to nielen z pohľadu pozorovateľa, ale aj z pohľadu psychológa. Analyzuje správanie vašich detí, avšak nehodnotí. Snaží sa len odhaliť príčinu ich problému a ponúknuť riešenie.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Mor - Roman Nepšinský
Šlabikár šťastia 5 - Pavel Hirax Baričák
16,89 €
Ušetríte 5,09 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
131
Vydavateľstvo
Roman Nepšinský
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
661463
Rok vydania
2019

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Mor - Roman Nepšinský
Šlabikár šťastia 5 - Pavel Hirax Baričák
16,89 €
Ušetríte 5,09 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth