Kráska a netvor

Emily Harwoodová se nehodlá provdat. Rozhodně ne za markýze Jamieho Brickmana, kterého nemiluje a nanejvýš se jí protiví. Nečekaná sněhová bouře ji vžene do náruče maskovaného... Čítať viac

Vydavateľstvo
David Kaps, 2019
170 strán
2-3 hodiny čítania

Emily Harwoodová se nehodlá provdat. Rozhodně ne za markýze Jamieho Brickmana, kterého nemiluje a nanejvýš se jí protiví. Nečekaná sněhová bouře ji vžene do náruče maskovaného cizince, jehož jediným cílem je pomstít se markýzi... Čítať viac

  • EPUB MOBI
  • Slovenčina

5,20 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Emily Harwoodová se nehodlá provdat. Rozhodně ne za markýze Jamieho Brickmana, kterého nemiluje a nanejvýš se jí protiví. Nečekaná sněhová bouře ji vžene do náruče maskovaného cizince, jehož jediným cílem je pomstít se markýzi Brickmanovi.
Dívka se tak ocitá mezi dvěma muži, které spojuje nedávná minulost. Podaří se jí včas odhalit, na čí straně je pravda, nebo spadne do nastražené pasti a zaplatí za to životem?
Čítať viac
Počet strán
170
Rok vydania
2019
Naše katalógové číslo
649615
Štýl
historický
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
David Kaps
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,0 / 5

6 hodnotení

3
2
0
0
1

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov


„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“