Knihy
E-knihy
9,06 €

Bežná cena Bežne 9,80 €

Ušetríte 8%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Titul novely maďarského autora Ferenca Czinkiho odkazuje na stavbu, ktorá nikdy v Bratislave nevznikla. Plány síce existovali, aj ho začali stavať, ale nakoniec sa do nedokončených liniek nasťahoval Čert. Kniha oživuje svet balád. V dvoch časových líniách - na prelome sedemdesiatych a osemdesiatych rokov a v roku 2014 - sledujeme tajuplný príbeh, v ktorom sa dvaja mladí ľudia rozhodnú zavraždiť láskavosť. Medzitým sa tesne pred cieľovou čiarou vyparia celé konské preteky, kajakári pádlujú po Dunaji hlavou dolu a grécka mytológia sa zosobní v 20. storočí východnej Európy. Bratislavské metro je príbehom čakania. Otázka je, kto príde skôr: či ten, kto prinesie vykúpenie, alebo prísľub zatratenia...  

V dnešnej podobe je to zmes príjemného stredovekého mesta a nevýraznej modernej metropoly. Kráčajúc ďalej k Starému mostu si čoskoro všimneme kostolnú vežu, ktorú kedysi zasadili do zeme. Toto je malé mesto. Bratislava. Bratislava, chápete?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Bratislavské metro - Ferenc Czinki
Rudo - Daniel Majling
34,96 €
Ušetríte 3,84 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
107
Hmotnosť
66 g
Rok vydania
2019
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
OZ Brak
Rozmer
95×145 mm
ISBN
9788089921232
Naše katalógové číslo
622267

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Bratislavské metro - Ferenc Czinki
Rudo - Daniel Majling
34,96 €
Ušetríte 3,84 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“