Digitální fotografie polopatě

Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
Computer Press, 2015

Ďalšie formáty

Kniha
16,49 €

Naučte se KONEČNĚ pořádně fotit, aneb 10 kroků k lepší fotografii O tom, že popularita digitální fotografie raketově roste a každý nový fotograf musí držet krok s jejím překotným rozvojem, se doslechnete na každém rohu.

Čítaj viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Naučte se KONEČNĚ pořádně fotit, aneb 10 kroků k lepší fotografii O tom, že popularita digitální fotografie raketově roste a každý nový fotograf musí držet krok s jejím překotným rozvojem, se doslechnete na každém rohu. Ale ani nejmodernější technika nemusí zaručit uspokojivý výsledek, který je hodný sdílení s ostatními. Základní principy fotografie se naopak mění spíše zřídka, a pokud si je osvojíte, nepotřebujete k pořízení zajímavých snímků techniku za statisíce. Spisovatel, novinář a fotograf Ondřej Neff vám v pokračování svého bestselleru Digitální fotografie polopatě představí 10 základních kroků, které jsou potřeba k dosažení perfektních výsledků. Šestnáct let pozorně sleduje a analyzuje potíže trápící posluchače na jeho seminářích, a těchto zkušeností nyní využívá v novém přepracovaném vydání své knihy. Onřej Neff dokáže dostatečně stravitelně podat i složitější zákonitosti digitální fotografie, což dělá z jeho knih ceněné společníky pro začínající i pokročilejší fotografy. Navíc je dokáže propojit s praktickými příklady, tipy a cvičeními, které i vám pomohou k lepším fotografiím.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

16,49 €

Posielame do piatich dní

E-knihy a audioknihy

E-kniha
PDF
8,45 €

Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
176
Rok vydania
2015
Naše katalógové číslo
621309
Jazyk
čeština
Vydavateľstvo
Computer Press

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?


Juraj
8.11.2016
Jednoduché čítanie z praxe
Osvedčená publikácia v piatom vydaní prichádza s aktuálnymi postrehmi najmä z praxe, ktoré sú vhodné pre začínajúcich fotografov. Príjemné jednoduché čítanie, napísané zrozumiteľným jazykom bez zbytočných technických detailov. Kto ich však potrebuje, nie je adresátom. V publikácii nájdete veľké množstvo obrázkov, ktoré sprevádzajú text, praktické cvičenia a postrehy autora z praxe. Recenziu nájdete na grafika.sk - https://goo.gl/wXY7EK Čítaj viac
Peter Oráč
12.11.2015
Skvelá
Pre začiatočníkov je skvelým pomocníkom zameraným hlavne na praktické, menej už technické informácie.
Doplnená (nie nutne) knihou R.Pihana : Mistrovství práce s DSLR , vystačí na dosť dlhý čas formovania sa fotonadšenca.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Ľudia hovoria, že život je tá najúžasnejšia vec. Mňa viac baví čítať.“

Logan Pearsall Smith