Knihy
E-knihy

Snúbenec mojej sestry

Eva Dedinská
Snúbenec mojej sestry - Eva Dedinská
Snúbenec mojej sestry - Eva Dedinská
Dievčatko s modrými očami - Eva Dedinská

Vyštudovala Hotelovú akadémiu v Námestove. Narodila sa v znamení Raka a priznáva si vlastnosti pripisovaným tomuto znameniu: citlivosť, empatiu, prispôsobivosť, cieľavedomosť, ale aj tvrdohlavosti. S rodinou žije v hornooravskom meste Trstená. Stará sa o dcérku a syna. Okrem materských...

BESTSELER, 2019
Okamžitý download
EPUB
MOBI
TOP #5
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
BESTSELER, 2019

Keď sa pri jej dverách objaví neznámy muž, Ema ani netuší, ako jej tento okamih otrasie jej ustáleným, až nudným životom. Pekný, atraktívny, s dokonalým telom a nebezpečným pohľadom...

Čítaj viac

5,99 €

Bežná cena Bežne 8,99 €

Ušetríte 33%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Keď sa pri jej dverách objaví neznámy muž, Ema ani netuší, ako jej tento okamih otrasie jej ustáleným, až nudným životom. Pekný, atraktívny, s dokonalým telom a nebezpečným pohľadom. Kombinácia, ktorá je v čase, keď ste si konečne urobili poriadok vo svojom živote, až smrteľná. Príchod Dominika však nie je náhoda. Hľadá Eminu sestru. Sestru, s ktorou sa Ema nevidela niekoľko rokov. Sestru, ktorá opustila ich rodinu a utiekla s mužom. S iným mužom!

Kto je tento záhadný cudzinec? Čo má spoločné s jej sestrou? Ema vie, že by sa mu mala zďaleka vyhýbať, nedokáže však bojovať s túžbou, ktorá ju k nemu ťahá. Keď sa na ňu Dominik pozrie, roztápa sa pod jeho pohľadom. Keď sa jej dotkne, zahoria v nej city a emócie, ktoré doteraz nezažila. Dokáže mu odolať? Vypočuje svoje svedomie a dá ruky preč od muža, ktorý patrí jej sestre? Alebo podľahne jeho čaru a nechá sa unášať na vlnách nespútanej lásky?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Snúbenec mojej sestry - Eva Dedinská
Neželaná príťažlivosť - Kristi Ann Hunter
14,78 €
Ušetríte 6,71 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
264
Vydavateľstvo
BESTSELER
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
617853
Rok vydania
2019

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

3,8 / 5

5 hodnotení

2
1
1
1
0

Katarína Caletková
pred piatimi dňami
Oddychovka
Kniha ma vtiahla do deja,dobre napísaná bez zbytočných opisov. Koniec a celkové rozuzlenie v pohode.
Čítaj viac
Iveta
1.7.2019
nútila ma čítať
Knihu by som zaradila k tým lepším, nútila ma stále čítať a nevedela som prestať. Chcela som vedieť, čo bude ďalej a ako sa rozhodne hlavná hrdinka, lebo vyzeralo to všelijak, aj áno, aj nie. Súhlasím s tým, že záver sa mohol viac vyšperkovať, inak jej nemám čo vytknúť.
Čítaj viac
Ivana
18.6.2019
napínavá
Na knihe sa mi páčilo, že je napínavá a stále sa niečo dialo. Do konca som netušila, ako sa hlavná hrdinka rozhodne a dej stále gradoval. Možno by som trošku vylepšila záver, inak sa mi kniha páčila.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Snúbenec mojej sestry - Eva Dedinská
Neželaná príťažlivosť - Kristi Ann Hunter
14,78 €
Ušetríte 6,71 €

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka