Knihy
E-knihy

Liečivá sila esenciálnych olejov

Ako zmierniť zápal, zlepšiť náladu, predchádzať autoimunitným ochoreniam a cítiť sa dobre

Tatran, 2019
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Tatran, 2019

Neviete si vybrať z množstva dostupných informácií o esenciálnych olejoch? Nie ste sami! Mnohé zdroje, na ktoré ste narazili, odrádzajú alebo preháňajú možné terapeutické účinky, len aby vás presvedčili, že práve ich rady sú...

Čítaj viac

14,90 €

Bežná cena Bežne 17,90 €

Ušetríte 17%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Neviete si vybrať z množstva dostupných informácií o esenciálnych olejoch? Nie ste sami! Mnohé zdroje, na ktoré ste narazili, odrádzajú alebo preháňajú možné terapeutické účinky, len aby vás presvedčili, že práve ich rady sú správne. Doktor Zielinski v Liečivej sile esenciálnych olejov však novátorsky a atraktívne mení smer myslenia v odbore arómoterapie. Podarilo sa mu nepredstaviteľné – túto zložitú tému sprístupnil širokému čitateľskému publiku. Autor hneď v úvode priznáva, že silu a terapeutické účinky esenciálnych olejov objavil až v neskoršom veku. Výsledky klinického výskumu ho presvedčili, že esenciálne oleje pomáhajú pri liečbe chronických ochorení ako rakovina, vysoký tlak, obezita či cukrovka druhého typu, aj pri psychických ochoreniach ako závislosť, úzkosť, depresia či strach.
Táto publikácia predstavuje v súčasnosti najlepšiu a najdôveryhodnejšiu vedecky podloženú knihu o esenciálnych olejoch. Doktor Zielinski v nej navyše ponúka množstvo receptov na pomoc so zdravotnými problémami, učí, ako môžete uľaviť svojim blízkym pri bolesti, únave, zlom trávení a mnohých iných ťažkostiach. Je to nielen zbierka informácií, ale aj užitočný a inšpiratívny sprievodca životom. Naučí vás chápať neskutočnú moc rastlín.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Liečivá sila esenciálnych olejov - Eric Zielinski
Tiene minulosti - Václav Neuer
19,80 €
Ušetríte 11,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
316
Vydavateľstvo
Tatran
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
610483
Rok vydania
2019

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Liečivá sila esenciálnych olejov - Eric Zielinski
Tiene minulosti - Václav Neuer
19,80 €
Ušetríte 11,00 €

„Čítanie kníh je väčší pôžitok než teplá komora a či dobrý pokrm.“

Gutenberg