Knihy
E-knihy

Minulost

Lee Child

Lee Child patrí k svetovo najúspešnejším spisovateľom thrillerov. Svoju prvú knihu Jatka napísal potom, čo ho po reorganizácii prepustili ako prebytočného z televízie v Manchestri, a predstavil v ňom svojho obľúbeného túlavého hrdinu, bývalého vojenského policajta Jacka Reachera. Kniha Výstřel je s...

BB/art, 2019
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
BB/art, 2019
23. diel série
Jack Reacher

Bývalý vojenský policista Jack Reacher má z Maine namířeno do San Diega, ale daleko nedojede. Poslední řidič, jehož si stopl, ho v New Hampshiru náhle vysadí na opuštěné silnici uprostřed lesů. Reacher se při svém putování vždy...

Čítaj viac

7,74 €

Bežná cena Bežne 16,40 €

Ušetríte 53%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Bývalý vojenský policista Jack Reacher má z Maine namířeno do San Diega, ale daleko nedojede. Poslední řidič, jehož si stopl, ho v New Hampshiru náhle vysadí na opuštěné silnici uprostřed lesů. Reacher se při svém putování vždy řídil náhodou či intuicí a tentokrát na nejbližší křižovatce zabočí k městečku Laconia, kde se údajně narodil jeho otec. Alespoň se to tak v jejich rodině tradovalo.
V tutéž chvíli se nedaleko odtud porouchá auto dvěma mladým Kanaďanům, kteří jedou do New Yorku prodat svůj cenný majetek. Patty a Shorty skončí v osamělém motelu, jejž provozují čtyři muži. Ti jsou jim ochotní pomoci, ale mladé dvojici se zdá, že se proti nim všechno spiklo. V motelu není mobilní signál, pevná linka vypadává a slíbený automechanik stále nejede.
V Laconii se Reacher dozví, že tam nejspíš nikdo toho jména nikdy nežil, a místní obyvatelé i policie mu dají jasně najevo, že není vítaný. Takže Reacher musí odjet, přestože by chtěl zůstat, a Patty se Shortym musí zůstat, i když ze všeho nejvíc touží odjet…
 
Čítaj viac
Kúpte spolu
Minulost - Lee Child
Tichá noc - Michael Connelly
16,73 €
Ušetríte 12,62 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
328
Vydavateľstvo
BB/art
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
605401
Rok vydania
2019

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,0 / 5

1 hodnotenie

0
1
0
0
0

Vladimír Konček
8.6.2019
Lee Child: Minulost

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Klasika od môjho obľúbeného autora Lee Chilada zo série kníh so sympatickým hrdinom Jackom Reacherom. Pri pátraní sa pomerne zložitým spôsobom dozvedá, kto bol v skutočnosti jeho otec Stan Reacher, keď ho jeho túlavé topánky dovedú do Laconie v Maine, odkiaľ otec pochádzal.
Čítaj viac
3
26.5.2019
Reacher opäť v skvelej forme
Starý dobrý Reacher v malom meste, tentoraz sa mu pri pátraní po rodisku jeho otca podarí dostať do sporu s dvoma mocnými rodinami, ktoré urážku nenechajú len tak.
Príbeh mladej dvojice, ktorá uviazne v odľahlom hoteli má približne rovnaký priestor a aj keď viete kam celý čas smeruje je napísaný parádne.
Jedna vec, ktorá stojí Lee Childa hviezdu je fakt, že okrem Reachera rovnako analyticky myslia a rozprávajú iné postavy. Dvojica aj policajtka. Síce sa to číta skvele, ale nemalo by to tak byť.
A tiež je tam jedna nedotiahnutá dejová linka.
Napriek tomu skvelé čítanie.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Minulost - Lee Child
Tichá noc - Michael Connelly
16,73 €
Ušetríte 12,62 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia