Zbavte sa neporiadku s feng šuej

Premedia, 2019
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Premedia, 2019

Ďalšie formáty

Kniha
11,95 €

Karen Kingstonová je uznávaná expertka na očistu priestoru a feng šuej. Rodená Angličanka, ktorá prežila dvadsať rokov na Bali, sa preslávila svojou knihou o zbavení sa nadbytočných vecí, vďaka čomu získame nielen priestor a čas...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Karen Kingstonová je uznávaná expertka na očistu priestoru a feng šuej. Rodená Angličanka, ktorá prežila dvadsať rokov na Bali, sa preslávila svojou knihou o zbavení sa nadbytočných vecí, vďaka čomu získame nielen priestor a čas, ale aj novú energiu.

Odporúča, ako sa zbaviť neporiadku v bytoch či domoch, ale aj vo vzťahoch či vo vlastnom tele, ktoré tiež potrebujú očistu. Vysvetľuje, ako neporiadok a nadbytočné veci pohlcujú našu energiu a ovplyvňujú náš fyzický, mentálny aj spirituálny komfort.

Kniha, ktorej prvá verzia vyšla už pred dvadsiatimi rokmi, patrí k priekopníckym prácam „upratovacej“ literatúry a ovplyvnila postoj celej jednej generácie k hromadeniu zbytočností vo svojich domovoch. Autorka čitateľom pomôže s očistou priestoru a vysvetlí prekážky, ktoré sa často skrývajú v našej psychike. Kniha radí, ako si vytvoriť príjemný domov, získať energiu a radosť zo života.

Doteraz vyšla v tridsiatich krajinách, slovenský preklad vychádza z nového, rozšíreného vydanie tohto svetového bestselleru, ktorého sa predalo viac ako 2 milióny kusov.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

11,95 €

Posielame do piatich dní

E-knihy a audioknihy

E-kniha
PDF
EPUB
MOBI
6,90 €

Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Clear Your Clutter with Feng Shui
Rok vydania
2019
Počet strán
216
Vydavateľstvo
Premedia
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
591559

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Jan Krajčoviech
20.9.2020
Kto neprečíta môže banovať
Jedna z kníh, ktorú by mali povinne čítať všetci ľudia. Zbaví Vás neporiadku nielen v domácnosti, ale aj v hlave :) Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green