Knihy
E-knihy

Vzchop sa, dievča

Never klamstvám o tom, kto si, aby si mohla byť sama sebou

Tatran, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Tatran, 2018

Máte niekedy dojem, že všetci ostatní majú v živote jasno, iba vy ani netušíte, čo robiť? Rachel Hollisová vám chce čosi povedať: Je to lož! Neverte klamstvám o tom, kto ste, aby ste mohli byť samé sebou!

Čítaj viac

9,90 €

Bežná cena Bežne 12,90 €

Ušetríte 23%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Nemáte niekedy dojem, že všetci ostatní majú v živote jasno, iba vy netušíte, čo robiť? Ak áno, Rachel Hollisová vám chce čosi povedať: Je to lož!

Autorka je zakladateľka webu o životnom štýle a riaditeľka vlastnej mediálnej spoločnosti. Zdieľaním rád a tipov na lepší život vytvorila obrovskú online komunitu. Nebojí sa diskutovať o akomkoľvek probléme a otvorene hovorí, že aj vo vlastnom živote pociťuje občas chaos. Jej nákazlivá energia inšpiruje ženy na celom svete, aby prevzali kontrolu nad svojím životom a nebojácne kráčali za vytúženým cieľom.
Vzchop sa, dievča je podnetná a inšpiratívna kniha, kde Rachel rozoberá množstvo bolestných lží, čo ovplyvňujú náš každodenný život: Šťastie mi prinesie niečo iné, Od zajtra začnem, Nie som dosť dobrá, Stačí mi, že ho ľúbim, Nie som dobrá mama, Nedokážem povedať pravdu. Sú to samé lži, ktoré rozširujú spoločnosť, médiá aj rodina, v ktorej sme sa narodili. Tieto nebezpečné lži ničia náš zmysel pre hodnoty a schopnosť fungovať. Naše nenávistné myšlienky nás bombardujú každý deň, hoci si to vôbec neuvedomujeme. Priznať si lži o sebe, ktorým sme uverili, je kľúčom k tomu, aby z nás vyrástla lepšia verzia nás samých. Ak dokážeme odhaliť podstatu svojich problémov a zároveň pochopiť, že je v našich silách prekonať ich, vykročíme úplne iným smerom.

Ak sa počas ťažkých dní rozhodujeme, či sa pohneme o centimeter alebo o kilometer, dôležitá je jediná požiadavka. Kráčať vpred!
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vzchop sa, dievča - Rachel Hollis
Placebo On - Baja Dolce
18,90 €
Ušetríte 7,50 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Girl, Wash Your Face
Rok vydania
2018
Počet strán
212
Vydavateľstvo
Tatran
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
581039

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,8 / 5

4 hodnotenia

3
1
0
0
0

Klára Tomová
27.2.2019
jedna z najlepších aké som čítala
Skvelá kniha, výborne napísaná, zaujímavá. Prečítala som ju za 4 dni. Nevedela som s od nej odtrhnúť. Keď som už bola na poslednej kapitole hovorila som si "škoda že nemá ešte ďalších 20".
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vzchop sa, dievča - Rachel Hollis
Placebo On - Baja Dolce
18,90 €
Ušetríte 7,50 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev