Masáž a aromaterapia - veľká kniha - Catherine Stuart
Masáž a aromaterapia - veľká kniha
42,09 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy
42,09 €

Bežná cena Bežne 43,12 €

Ušetríte 2%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Praktická ilustrovaná príručka, ktorá vás krok za krokom oboznámi s metódami dosahovania psychického uvoľnenia a dobrého psychického stavu. Titul je ojedinelý, podrobne odborne spracovaný, doplnený množstvom farebných fotografií.
V knihe nájdete ľahko zvládnuteľné terapie na upokojenie, relaxáciu, ktoré napomáhajú optimálnej funkčnosti tela i celého organizmu.

Nájdete tu podrobné návody s fotografickou dokumentáciou, ktoré vás krok za krokom oboznámia s tým, ako bezpečne doma ošetrovať seba samého, priateľov aj rodinných príslušníkov. Ďalej konkrétne metódy ošetrenia pre tehotné ženy, malé i väčšie deti a starých ľudí. Zoznámite sa s princípmi aromaterapie a celým radom silicových olejov a prípravkov na liečbu najrôznejších zdravotných problémov.

Nájdete tu kompletného praktického sprievodcu celou problematikou masáží hlavy, tváre, tela a nôh. Ďalej sa tu uvádza celý rad aromaterapeutických ošetrení na obnovenie dobrého zdravia a vnútornej harmónie. Viac ako 1500 fotografií tu podrobne krok za krokom dokumentuje opisované techniky masáží a spôsoby použitia silicových olejov.

V knihe sú uvedené najrôznejšie spôsoby terapií na liečbu bolestí hlavy, upchatých nosných a čelných dutín, pracovného stresu, bolesti svalov, celulitídy, zažívacích problémov a celého radu ďalších zdravotných ťažkostí. Súčasťou knihy je prehľadný a zrozumiteľný sprievodca liečbou energiou reiki a meditačnými technikami.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Masáž a aromaterapia - veľká kniha - Catherine Stuart
Staré, dobré, vyskúšané - Agátka Sedliačková
53,59 €
Ušetríte 2,52 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

5 hodnotení

5
0
0
0
0

Gabriela
18.3.2019
Masáže a aromaterapia
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Vynikajúca kniha pre začínajúcich masérov, ale aj pre tých, ktorý chcú získať zručnosť pre domáce použitie. V knihe sa dozviete všetko, čo ako "amatér" potrebujete vedieť a naučíte sa správne vykonávať terapiu. Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Masáž a aromaterapia - veľká kniha - Catherine Stuart
Staré, dobré, vyskúšané - Agátka Sedliačková
53,59 €
Ušetríte 2,52 €

„Čitateľov delím na dve skupiny: na tých, ktorí čítajú aby si zapamätali, a tých, ktorí čítajú aby zabudli.“

William Phelps