Knihy
E-knihy

Sourozenci bez rivality

CPRESS, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
CPRESS, 2018

Zažíváte doma sourozenecké třenice nebo žárlivé scény? Tato kniha vám pomůže, abyste své děti spravedlivě vychovávali a zabránili jejich věčným sporům, ale současně z nich vychovali samostatné a sebevědomé osobnosti.

Čítaj viac

5,80 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Zažíváte doma sourozenecké třenice nebo žárlivé scény? Tato kniha vám pomůže, abyste své děti spravedlivě vychovávali a zabránili jejich věčným sporům, ale současně z nich vychovali samostatné a sebevědomé osobnosti. V knize naleznete: - Jak s dětmi komunikovat, abychom v nich nepodporovali sourozeneckou žárlivost. - Umění dát dětem najevo, že je máme rádi stejným dílem a žádného ze sourozenců nepreferujeme. - Jak naučit děti spravedlivě se dělit se sourozenci. - Kreslené vzorové scénky s doporučenými dialogy, které vám pomohou vyřešit nejčastější situace. - Jak děti vzájemně neporovnávat, aby se vždy cítily jako plnohodnotný člen rodiny. Zkušené autorky – dětské psycholožky a trojnásobné matky – v knize využívají své životní zkušenosti ze spolupráce se stovkami rodin. Napsaly mimo jiné také světový bestseller Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly, jak naslouchat, aby nám děti důvěřovaly a Jak mluvit, aby nás teenageři poslouchali, jak naslouchat, aby nám teenageři důvěřovali .
Čítaj viac
Kúpte spolu
Sourozenci bez rivality - Adele Faber
Krásny omyl - Vi Keeland
14,10 €
Ušetríte 3,60 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
176
Vydavateľstvo
CPRESS
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
461047
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?


Maťa
21.2.2016
Veľká vďaka autorkám
Veľmi zaujímavá kniha pre rodičov viacerých detí, ktorí sú s rozumom v koncoch. O mnohých veciach isto všetci vieme, že by sme ich pri výchove nemali robiť, a predsa ich robíme. Táto kniha nám pomôže naučiť sa, ako na to.
Čítaj viac
an
20.2.2015
Názor čitateľa
Kto pozna tieto autorky mnohych knih,vedia,ze kupou tejto knizky nic nepokazia a dozvedia sa kde rodicia vo vychove robia chybu,KTo ich nepozna,tym mozem len a len odporucat tieto dve psychologycky a matky,pretoze mne velmi pomohli pri vychove dvoch malych deti-
Čítaj viac
Martina Bellová
17.6.2009
Základ?!
Túto knihu by mali rodičia na celom svete povinne prečítať pred tým, ako začnú vychovávať dve a viac ratolestí. Nikdy nie je neskoro, veľmi účinné rady jednoduché na pochopenie. Kniha nejde až príliš do hĺbky, ale ako nejaké ,,základy" pri súrodencoch je veľmi fajn.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Sourozenci bez rivality - Adele Faber
Krásny omyl - Vi Keeland
14,10 €
Ušetríte 3,60 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth