Kočičí válečníci (2) - Oheň a led

Erin Hunter
Zákon smečky: Soumrak (5) - Vyhnanství - Erin Hunter
Zákon smečky: Soumrak (5) - Vyhnanství - Erin Hunter
Kočičí válečníci - Nové proroctví: Stmívání - Erin Hunter, Owen Richardson (ilustrátor)

Americká spisovateľka literatúry pre mládež. Erin Hunterová je pseudonym používaný autorkami Kate Cary, Cherith Baldry, Gillian Philip, Tui Sutherland a editorkou Victorií Holmes. Spoločne píšu knižné série Warriors, Seekers a teraz najnovšie aj Survivors (Zákon smečky).

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Albatros, 2016
2. diel série
Kočičí válečníci

Ďalšie formáty

Kniha
9,99 €

Druhý díl rozsáhlé ságy Kočičí válečníci začíná v době bezlistí. Domácí mazlíček Zrzek dostává nové jméno Ohnivous. Povýšil mezi válečníky, ale respektuje ho velitelka a starší v klanu? Uznání si teprve musí vysloužit!

Čítať viac

Druhý díl rozsáhlé ságy Kočičí válečníci začíná v době bezlistí. Domácí mazlíček Zrzek dostává nové jméno Ohnivous. Povýšil mezi válečníky, ale respektuje ho velitelka a starší v klanu? Uznání si teprve musí vysloužit!

Čítať viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Druhý díl rozsáhlé ságy Kočičí válečníci začíná v době bezlistí. Domácí mazlíček Zrzek dostává nové jméno Ohnivous. Povýšil mezi válečníky, ale respektuje ho velitelka a starší v klanu? Uznání si teprve musí vysloužit! Kočky hladoví a loviště pokryl sníh. Kdo rozhodne bitvu o přežití?
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha
2021
Posielame do piatich dní
9,99 €
Kniha
2016
Vypredané

E-knihy a audioknihy

E-kniha
2016
Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
PDF
EPUB
MOBI
6,75 €
Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Wariors: Fire and ice
Počet strán
3044-5 hodín čítania
Rok vydania
2016
Naše katalógové číslo
456013
Štýl
dobrodružný
Jazyk
čeština
2. diel série
Kočičí válečníci
Vydavateľstvo
Albatros
Kategorizácia

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

6 hodnotení

6
0
0
0
0

Michal
14.2.2017
Válečníci
Táto sága je absolútne skvelé.
Ja som ju čítal už dávnejšie ešte keď vyšla pod názvom : Divoké kočky a druhý diel pod názvom : Válečníci : Oheň a led. Skončilo sa to veľmi napínavo, avšak márne som roky čakal na tretí diel tejto naozaj obsiahlej ságy, lebo už len 1.séria má 6. dielov. Ale pokračovanie nevyšlo.... :(
Medzitým tieto tak isto mimochodom len prvé dva dieli vyšli aj v slovenskom jazyku pod názvom : Klany divých mačiek.
Medzi časom som prečítal kopu iných kníh ale stále som tajne dúfal že budete pokračovať aj v tejto ságe. A keď mi už nádej pohasla tak pozerám že ste vydali túto dotlač s novými obálkami a pozmenením názvom tentokrát : Kočičí válečníci. A ja som sa začal opäť tešiť že už aspoň túto 1.sériu , týchto 6 kníh vydáte . Tak som si aj tieto knihy kúpil, hoci som ich už čítal na osvieženie pamäti. A tak moja otázka znie : Preložíte aj ostatné dieli, ďalší v poradí je : Forest of the Secret čiže Les tajemství. Dočkám sa pokračovania po rokoch a zistím ako tento príbeh skončí, alebo zase ostanete len pri týchto prvých dvoch dieloch ?? Všimol som si že Svorku ste vydali kompletne všetkých 6.dielov, a že už ste vydali aj 1.diel z 2.série : Soumrak a ďalší je v príprave.... lenže ja som skôr mačkár a viac ma zaujíma ako to dopadne s Ohnivousom.... :) Takže budú časom aj ďalšie dieli Kočičích válečníkov.... ?? Určite nie len ja nato roky čakám.Viete keď sa rozhodnete vytlačiť nejakú ságu tak by ste nemali s tým ani nie v polovici seknút. Inak vrelo odporúčam oba dva dieli sú super a sú skvostné a verím že aj tie ostatné budú dokonca ešte lepšie.... pravda ak sa ich dočkáme. A prosím neberte to ako kritiku, ste skvelé nakladatelstvo viem že to nežáleží od vás, len chcem vlastne prosím aby ste zistili informácie od Albatrosu ktoré to vydáva, že jak sa veci majú. Pretože keď zase by chceli po týchto dvoch dieloch znovu skončiť, naozaj nechápem prečo ich opätovne znovu vydali akurát pod iným názvom a s inou obálkou. Už vopred ďakujem za odpoveď.
Čítať viac

Čítať viac
Čítať viac

„Voda neodporuje. Voda plynie. Keď do nej ponoríš ruku, cítiš ako ťa hladí. Voda nie je pevný múr, nezastaví ťa. No voda plynie vždy tam, kam chce, a napokon sa jej nič nemôže postaviť. Voda je trpezlivá. Voda svojimi vytrvalými kvapkami pomaly zničí aj kameň. Pamčtaj si to, dieťa moje. Pamčtaj si, že ty si spolovice tiež voda. Keď nemôžeš nejakú prekážku prekonať, prejsť cez ňu, obíď ju. Ako voda.“

Penelopiáda - Margaret Atwood
Penelopiáda
Margaret Atwood