Naše kníhkupectvá sú zatvorené :(
Stále sme tu však pre vás na webe. Viac info
Hry s rečou - Mária Horecká
Hry s rečou
6,03 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Hry s rečou

Tvorivé cvičenia pre deti, ktoré chcú správne vyslovovať

CPRESS, 2008
Vydavateľstvo
CPRESS, 2008

Ďalšie formáty

Kniha
pripravujeme

Navštevujete so svojim dieťaťom logopedickú poradňu? Máte pocit, že by vaše dieťa mohlo rozprávať lepšie? Vy mu síce v rodine rozumiete, ale jeho dorozumievanie sa s ostatnými je problematickejšie?...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

6,03 €

Bežná cena Bežne 6,35 €

Ušetríte 5%

Vypredané, je však dostupné iné vydanie.

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Zameraná na precvičovane výslovnosti hlások, ktoré spôsobujú deťom najväčšie problémy: C, S, Z, Dz, Č, Š, Dž, L, R.

Navštevujete so svojim dieťaťom logopedickú poradňu? Máte pocit, že by vaše dieťa mohlo rozprávať lepšie? Vy mu síce v rodine rozumiete, ale jeho dorozumievanie sa s ostatnými je problematickejšie? Trápi Vás, ako sa dohovorí s kamarátmi a ako zvládne dorozumievanie sa v škole? Teraz, keď majú komunikačné zručnosti stále väčší vplyv na uplatnenie sa človeka v spoločnosti a na trhu práce, mali by sme deťom poskytnúť čo najväčšiu podporu aj z tohto hľadiska.

Ponúka sa Vám príležitosť získať kvalitného pomocníka v tejto knižke. Ten, kto sa chce so svojím dieťaťom hrať, stráviť pekné chvíľky zábavného učenia, nájde v knihe fundované rady, ako s dieťaťom pracovať. Autorka uplatnila odborné zásady, umožňujúce upevnenie správnej výslovnosti a rozvíjanie vyjadrovacích schopností dieťaťa. V knižke ďalej nájdete súbor hier, krátke poviedky a básničky, všetko je doplnené ilustráciami, ktoré dieťa určite zaujmú. Publikácia teda obsahuje všetko dôležité pre rozvoj reči ako základ pre správne používanie materinského jazyka a aj cudzích jazykov. Začínajúci čitateľ si môže obrázkové texty neskôr čítať a tak si súčasne upevňovať výslovnosť a precvičovanie čítanie.

Vhodne zvolené slová, vtipné príbehy, milé ilustrácie priťahujú záujem detí. Jednoduché slová na začiatku dieťa ľahko zvládne, čo mu umožní postupne upevňovať správnu výslovnosť vo vetách a následne aj v bežnej reči. Je však nutné zdôrazniť, že táto publikácia nenahrádza logopedickú starostlivosť, je určená ako doplnok na domáce precvičovanie. Presvedčte sa, že táto zaujímavá a motivujúca knižka pomôže predísť možnej nechuti dieťaťa voči pravidelným cvičeniam správnej výslovnosti.
Knižka obsahuje:
  • prípravné cvičenia (na precvičovanie schopností, ktoré vo veľkej miere ovplyvňujú osvojovanie si správnej výslovnosti)
  • konkrétne hlásky (podrobne rozpísaný postup vyvodenia hlásky, návod na sluchové rozlišovanie hlások, cvičenia na upevňovanie výslovnosti jednotlivých hlások)
  • súbor hier a obrázkov k precvičovaniu hlások (môžu pomôcť k obohateniu slovnej zásoby, precvičovaniu pamäti, rozvíjaniu fonematického sluchu, uľahčeniu počiatočného čítania)
  • krátke poviedky a básničky zo zvýšenou frekvenciou danej hlásky (pre upevňovanie preberaných hlások a k napodobneniu modulačných faktorov reči: rytmu, tempa, dynamiky)
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha CPRESS, 2008
-5%

Vypredané

Kniha CPRESS, 2017

Vypredané

Kniha Albatros, 2020
-15%

Pripravujeme,
vychádza 27.11.2020

Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
62
Hmotnosť
234 g
Rok vydania
2008
Naše katalógové číslo
45589
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
CPRESS
Rozmer
210×295 mm
ISBN
9788025118054
Vekové odporúčanie
4+

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,9 / 5

122 hodnotení

112
7
1
1
1

Kristina Bocková
23.11.2017
jedna z najlepších cvičebníc logopédie v slovenčine
Overený nákup
Cvičebníc logopédie je na Slovensku stále málo oproti našim českým susedom, no pokiaľ si aj z toho mála neviete vybrať toto je jednoznačne kniha, ktorá Vám nemôže chýbať. Kniha obsahuje krásne návody na vyvodenie jednotlivých hlások, zábavné cvičenia na uvedomovanie a určovanie hlások a taktiež básničky na upevnenie výslovnosti. Určite odporúčam. Čítaj viac
Petra
28.12.2015
hry s rečou
Veľmi dobre spracovaná knižka, mame problém s r, behom týždňa vďaka návodu ako precvičovať slova , mi dcéra uz sama sa snaží používať r. Vrelo odporúčam. Čítaj viac
Anita
20.2.2015
Názor čitateľa
Knizka je uzitocna pre rodicou,ktorych deti maju problem s vyslovnostou.Mozem odporucat,je tam kopec basniciek,typou,hier,obrazkou.
Napriklad tam je sluchove rozlišovanie,sluchove rozlišovanie v slovach,sluchove rozlišovanie hlasok C a Č v podobných slovách .Napr.Ocko -očko
Čítaj viac
Zuzana
4.4.2013
Názor čitateľa
Dobre spravená knižka. Veľa rád a návodov pre rodičov. Formou hier a básničiek sa precvičujú jednotlivé písmená. Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“