Nové rána - Patrícia Slosiar

Ďalšie formáty

7,00 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

Audiokniha Nové rána obsahuje 36 básní z knihy Nové Rána, ktoré narozprávala vynikajúca herečka Jana Lieskovská s hudbou Mareka Masarika. Kniha básní Nové rána od mladej matky 3och detí je príbehom o živote, ktorý odhaľuje jej najtajnejšie túžby, detské fantázie, občas krutú realitu, s ktorou sa vyrovnavá po svojom. Začrela do najtajnejších vôd a tém, ktoré sú súčasťou života každého z nás. Kniha núti k zamysleniu, bádaniu, prežívaniu milostných scén a vytváraniu vlastných predstáv. Predstavte si ako pri krbe s pohárom vína počúvate príbeh ženy, ktorá pláva životom občas zasnená, občas nadšená, smutná i filozofujúca o čase, hodnotách a svete. Príbeh, ktorý tancuje vo veršoch spolu s kolážami vás vezme do obyčajne neobyčajného života. Sadnite si , nechajte sa unášať a objavte aj vy svoje Nové ráno.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha Georg
-3 %
12,49 €

Posielame do štyroch dní

E-knihy a audioknihy

Audiokniha (na stiahnutie) Patrícia Slosiar
Novinka
MP3 na stiahnutie
7,00 €

Okamžite na stiahnutie

Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
0:37
Naše katalógové číslo
453121
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
Vydavateľstvo
Patrícia Slosiar
Kategorizácia

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

Čítaj viac

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev