Knihy
E-knihy

Truly Madly Guilty

7-8 hodín čítania
Vydavateľstvo
Penguin Books, 2017

From the bestselling author behind the addictive, EMMY and GOLDEN GLOBE-winning HBO series Big Little Lies, comes a cocktail of friendship and modern love - spiked with a little deception. Six responsible adults, two best friends - and one day that change

Čítaj viac

11,36 €

Bežná cena Bežne 11,50 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

From the bestselling author behind the addictive, EMMY and GOLDEN GLOBE-winning HBO series Big Little Lies, comes a cocktail of friendship and modern love - spiked with a little deception. Six responsible adults, two best friends - and one day that changes everything. 'This is a story which begins with a barbecue in the suburbs.. .'By the end of it a lifelong friendship will be in tatters, a marriage on the rocks and an innocent bystander dead. In just one evening six lives will change for ever .. . If you aren't already a Moriarty addict, you will be after this utterly obsessive read.'If you liked The Husband's Secret, or Big Little Lies, you will love Truly Madly Guilty. Filled with so many twists and turns. Keeps you guessing until the very end.Perfect summer read' Reese Witherspoon'If, like us, you've been obsessively enjoying Big Little Lies, then you must clear a reading slot for this novel by the same author . . .Truly Madly Guilty is as brilliantly accomplished as it is dark, twisty and compulsive. No wonder Reese Witherspoon is such a huge Moriarty fan' Heat'Straight-from-life characters, knife-sharp insight and almost unbearable suspense will have you racing through it' Good Housekeeping'A riveting drama packed with suspense and secrets' Woman & Home
Čítaj viac
Kúpte spolu
Truly Madly Guilty - Liane Moriarty
Neželaná príťažlivosť - Kristi Ann Hunter
21,95 €
Ušetríte 2,05 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
480
Hmotnosť
344 g
Rok vydania
2017
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
Penguin Books
Rozmer
125×195 mm
ISBN
9781405932097
Naše katalógové číslo
452379

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,0 / 5

10 hodnotení

6
0
2
1
0

srnka19
26.2.2018
Ako kedy....
Miestami bola kniha pútavá a miestami nudná, vadili mi dlhé pasáže o deťoch a niekedy infantilné rozhovory s nimi. Inak je príbeh celkom napínavý, každopádne, toto nie je to najlepšie od Moriarty.
Odporúčam od nej Posledné výročie, Malé veľké klamstvá, Manželovo tajomstvo
Čítaj viac
Neliss
29.1.2018
(Ne)Typická Liane Moriarty
Kto je bez viny je v istom zmysle typická kniha od Liane Moriarty. Máme tu záhadnú udalosť, ktorá sa postupne odhaľuje. (A bola som milo prekvapená, koľkokrát ma autorka dokázala zviesť zo správnej stopy.) Máme tu väčší počet rôznorodých postáv, ktoré dokopy tvoria pôsobivú mozaiku ľudských charakterov a vzťahov. Nechýba ani tradične dobrý štýl písania. Napriek tomu Kto je bez viny považujem za slabšiu knihu, než ostatné, ktoré som od autorky čítala. Problém je najmä v rozsahu, príbeh pôsobil zbytočne rozťahane a neustála dramatizácia grilovačky bola miestami prehnaná. Okrem toho sa autorke tentoraz nepodarilo ma úplne vtiahnuť do deja, knihe chýbala tá pravá "iskra". Za to sa jej však podarilo vytvoriť ešte pochmúrnejšiu atmosféru ako obyčajne. Kto je bez viny je nepochybne zaujímavé, hoci ťažšie, čítanie. Bez príkras zachytáva bežné ľudské životy i to, ako do nich môže zasiahnuť pocit viny a stojí nielen za prečítanie, ale aj za zamyslenie. Na druhej strane, Liane Moriarty to vie aj lepšie.
Čítaj viac
Dominik
28.1.2018
Príjemné čítanie, ale čakal som viac
Nad prečítaním najnovšej knihy tejto autorky som dlho neváhal. V preklade jej vyšlo viacero románov, z ktorých každý vyniká dokonalou zápletkou a prepracovanou dejovou líniou. Musím ale povedať, že aj napriek aktuálnosti námetu by sa dala téma spracovať oveľa lepšie. Autorka sa v prvej polovici až príliš zamotávala v záhadách. Síce ma čítanie bavilo, román nabral spád až vo svojej druhej polovici. Autorke trvalo veľmi dlho, kým vykreslila celú situáciu, kým čitateľovi priblížila vzťahy medzi jednotlivými postavami, ktorých bolo na môj vkus až príliš veľa. Pozitívne ale hodnotím psychologický podtón príbehu. Autorka poukazuje na pocit viny, ktorý je súčasťou života každého z nás. Analyzuje a zamýšľa sa nad tým, do akej miery dokáže ovplyvniť vina a pochybenie vzťah medzi dvoma ľuďmi. Je škoda, že potenciál námetu využila len čiastočne a Kto je bez viny je tým pádom iba priemerným oddychovým čítaním.
Čítaj viac
Dominika
15.1.2018
Super!
Po prečítaní všetkých doteraz vydaných kníh od tejto autorky som sa tešila na túto. Opäť nesklamala, bolo to zaujímavé čítanie, ani chvíľu som sa nenudila. Tým, ktorí nečítali predchádzajúce knihy, všetky vrelo odporúčam! Každá jedna sa venuje inej téme, a je výnimočná.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Truly Madly Guilty - Liane Moriarty
Neželaná príťažlivosť - Kristi Ann Hunter
21,95 €
Ušetríte 2,05 €

„Spisovateľ sa musí rozhodnúť buď pre talent, alebo pre peniaze. Keď vám talent dopomôže k peniazom, v tej chvíli vám peniaze odpomôžu od talentu.“

J. Steinbeck