Knihy
E-knihy

Antiageing

Zdravie a vitalita napriek pribúdajúcemu veku

Vydavateľstvo
Zuzana Koščová, 2018

Veda o živote prekročila ďalšiu hranicu. Renomovaní vedci sa čoraz viac prikláňajú k názoru, že starnutie je spoločnou príčinou radu neprenosných chorôb. Domnievajú sa, že nebude potrebné liečiť napr. kardiovaskulárne choroby...

Čítaj viac

9,90 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Veda o živote prekročila ďalšiu hranicu. Renomovaní vedci sa čoraz viac prikláňajú k názoru, že starnutie je spoločnou príčinou radu neprenosných chorôb. Domnievajú sa, že nebude potrebné liečiť napr. kardiovaskulárne choroby, cukrovku, Parkinsona alebo rakovinu ale bude stačiť „vyliečiť“ starnutie ...
Z tohto uhla pohľadu vyzerá antiageing, „veda proti starnutiu“, ktorý je v predstavách verejnosti spojený s krémom proti vráskam či liftingom tváre, ako úplne nove riešenie problému, ktorý čoraz viac zaťažuje spoločnosť a to je starnutie populácie s jeho zdravotnými a sociálnymi súvislosťami.

V knihe, ktorá je písaná jednoduchým jazykom sa tiež dozviete :
  • že tieto objavy sú postavené na prelomení „kódu života“, zostavení génovej mapy človeka a novej vede s názvom epigenetika
  • že to čo máme v génoch nie je rozhodujúce lebo ich „nastavenie“ si vieme zmeniť
  • že naša mladosť je ukrytá v našich génoch ktoré si vieme reštartovať
Tiež obsahuje reálny návod, konkrétne postupy pre každého kto si chce týmto spôsobom upevniť či zlepšiť svoje zdravie a vitalitu spolu s overenými výsledkami.
Môžete byť starší a cítiť sa mladšie. Rozdiel môže byť až 15-20 rokov vášho biologického veku.

Súčasťou knihy je aj jej pokračovanie na webe (videá, ...).
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
176+2
Hmotnosť
240 g
Rok vydania
2018
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Zuzana Koščová
Rozmer
210×148 mm
ISBN
9788057001614
Naše katalógové číslo
442653

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Andrea
24.11.2018
Osveta zdravia
Knihu som prečítala za večer, nedalo sa od nej odtrnúť. Je to návod na kvalitný život aj vo vyššom veku, napísaný "po lopate", takže ho pochopia všetci, ktorí majú záujem a chcú pre seba niečo urobiť . Týka sa všetkých vekových kategórii (nielen dôchodcov) a preto knihu možno chápať ako osvetu zdravia a plnohodnotného života ?.
Čítaj viac
Zuzka
16.11.2018
Nové súvislosti ľudskou rečou
Oceňujem, že kniha je písaná veľmi zrozumiteľným jednoduchým jazykom, ľahko a rýchlo sa číta. Prináša na jednej strane pútavý osobný príbeh a okrem neho mnoho vedeckých aj spoločenských súvislostí. Súvislostí, ktoré si človek väčšinou naplno uvedomí až vtedy, keď je už neskoro. Oplatí sa prečítať, človek pochopí, že má viac možností, než tie ktoré sa mu ponúkajú bežne... Ale treba mať otvorenú myseľ.
Čítaj viac

Čítaj viac

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“