Kľúč od konfliktu - Dodka Danová
Kľúč od konfliktu
12,58 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Kľúč od konfliktu

Je nemožné žiť bez konfliktov, je rozumné naučiť sa ich zvládať

Vydavateľstvo
Jozefa Danová, 2018

Je nemožné žiť bez konflktov - je rozumné naučiť sa ich zvládať. To je krédo, hlavná myšlienka tejto e-knižky. Človek dneška zvláda vesmírne vzdialenosti - mal by dokázať zvládnuť aj malú vzdialenosť medzi ním a druhým človekom. Zvládanie konfliktov nás

Čítaj viac

12,58 €

Bežná cena Bežne 12,99 €

Ušetríte 3%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe


Je nemožné žiť bez konflktov - je rozumné naučiť sa ich zvládať. To je hlavná myšlienka knižky.Zvládanie konfliktov nás v škole neučili, a pritom je to tak veľmi potrebné pre život. Dobrá správa je, že sa to dá doučiť - nech sa páči, táto knižka tomu rada poslúži. Je písaná ľudskou rečou, človečinou. Knižka pomôže čitateľovi zvládať konflikty. Po jej prečítaní budete silnejší pre každodenný život.Človek dneška zvláda vesmírne vzdialenosti - mal by dokázať zvládnuť aj malú vzdialenosť medzi ním a druhým človekom.Knižka využíva symboliku zámok a kľúč - konflikt predstavuje zámok a riešenie predstavuje kľúč. Na otvorenie dverí potrebujem použiť správny kľúč - nie poznať do detailov každú súčiastku zámku. Aký kľúč použijeme je v našich rukách - zloženie zámku nie je v našich rukách.Knižka obsahuje pár slov na úvod, pár slov o autorke, 9 kapitol, pár slov na záver aj použitú literatúru. Každá kapitola knižky začína peknou myšlienkou, pokračuje príbehom zo života, nasleduje jadro témy a na záver nemôžu chýbať tipy na domácu úlohu.Tak čo - máte už svoj kľúč od konfliktu?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Kľúč od konfliktu - Dodka Danová
Plán vaší duše - Robert Schwartz
23,25 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
224
Hmotnosť
332 g
Rok vydania
2018
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Jozefa Danová
Rozmer
150×210 mm
ISBN
9788097305307
Naše katalógové číslo
442019

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Kľúč od konfliktu - Dodka Danová
Plán vaší duše - Robert Schwartz
23,25 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“