Knihy
E-knihy

Na krídlach noci

Okamžitý download
EPUB
MOBI
3 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Vydavateľstvo Magna, 2018

Dvaja anjeli smrti. Jeden smrteľník. Noc a odhalenie citov. Ako sa správne rozhodnúť? Rose a David sú anjelmi smrti. Sú to bytosti, ktoré odprevádzajú zo sveta hriešnikov. Obaja sú zvyknutí na smútok a často poletujú pod nočnou...

Čítaj viac

5,00 €

Bežná cena Bežne 8,90 €

Ušetríte 44%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Dvaja anjeli smrti. Jeden smrteľník. Noc a odhalenie citov. Ako sa správne rozhodnúť?
Rose a David sú anjelmi smrti. Sú to bytosti, ktoré odprevádzajú zo sveta hriešnikov. Obaja sú zvyknutí na smútok a často poletujú pod nočnou oblohou, alebo len sedia v starom rozbitom okennom ráme a zhovárajú sa.
Ich život – ak sa to dá tak nazvať – sa však otočí o sto osemdesiat stupňov vo chvíli, keď má Rose odprevadiť zo sveta svojho najlepšieho priateľa zo smrteľných čias. Neurobí to a tak sa dostane do problémov s démonom, ktorému slúži ako anjel smrti. S Davidom sa vydávajú na strastiplnú cestu za záchranou dobrého priateľa Rose a za tým, aby sa mohla oslobodiť a stať sa opäť smrteľníčkou, pretože po tom vždy túžila.
Nie je to však jednoduché a najmä nie po tom, čo Dave odhalí svoje city…
Čítaj viac
Kúpte spolu
Na krídlach noci - Dominika Elizabeth Hladíková
Rebelský dědic - Vi Keeland, Penelope Ward
13,50 €
Ušetríte 8,51 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
216
Vydavateľstvo
Vydavateľstvo Magna
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
439447
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,0 / 5

2 hodnotenia

0
2
0
0
0

Nataša  Bôžiková
Nataša Bôžiková
12.2.2019
Prekvapivé
Anjeli smrti nie sú práve téma, s ktorou by som sa stretla na každom jednom rohu. Autorka má krásne myšlienky, ktoré ma dostali hneď od prvej strany. Na svoje si prídu aj romantické duše a aj tí, ktorí obľubujú zvraty. (A že ich kniha má hneď niekoľko). Príbeh má pochmúrnu atmosférou, sympatických hrdinov a koniec, ktorý dokáže prekvapiť. Možno pár detailov by sa dalo doladiť, ale celkovo je to naozaj vydarený príbeh, ktorý si nájde svojich čitateľov.
Čítaj viac
Sonya Merchier
12.11.2018
Dala
Po knihe som siahla hneď, pretože Dominikina tvorba ma zaujíma a inšpiruje. Na úvod ma zamrzelo, že v poďakovaní sa v jednej vete opakuje viackrát obdoba slovesa písať a do príbehu som šla trochu s obavami, ale napokon som bola spokojná. Čítalo sa mi to ľahko a chcela som zistiť, čo sa stane s Rose, nútilo ma to pokračovať. Záver sa mi javí ako trochu... urýchlený, snáď? (asi som si len nestihla vytvoriť vzťah k postavám, neviem), no celkový dojem je slušný.
Čítaj viac
Sonya Merchier
12.11.2018
* Dala by som lajk
(to mal byť názov recenzie:)
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Na krídlach noci - Dominika Elizabeth Hladíková
Rebelský dědic - Vi Keeland, Penelope Ward
13,50 €
Ušetríte 8,51 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev