Zdravotný stav prinútil Lucasa zastaviť sa a rozmýšľať. Rozhodol sa, že absolvuje tréningový kemp, a ten mu zmenil život. Stretol Coacha, ktorý trénoval jeho telo aj myseľ. Lucas absolvoval šamanské rituály a začal si klásť otázky... Čítať viac

Ďalšie formáty

Kniha 3,00 €

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Zdravotný stav prinútil Lucasa zastaviť sa a rozmýšľať. Rozhodol sa, že absolvuje tréningový kemp, a ten mu zmenil život. Stretol Coacha, ktorý trénoval jeho telo aj myseľ. Lucas absolvoval šamanské rituály a začal si klásť otázky mystéria. Vďaka novej ceste sa stal zdravým a vyrovnaným človekom.
V tejto knihe nájdete nielen tréningový plán. Ponúkne vám aj správny jedálny lístok a naučí vás kontemplovať o svete bez predsudkov. Vytvoriť si vlastnú formu.

Tento príbeh vám môže ukázať cestu k porozumeniu siedmych princípov života človeka.
BYTIE-POHYB-TELO-MYSEĽ-ENERGIA-SEBAREALIZÁCIA-MYSTÉRIUM
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Posielame do 10 dní
3,00 €
-70 %

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Ihneď na stiahnutie
EPUB
MOBI
6,90 €
Ďalšie
208 strán
3 hodiny čítania
Rok vydania
2018
Naše katalógové číslo
434813
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Ajna
Kategorizácia

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti? Dajte nám o tom vedieť.

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,0 / 5

1 hodnotenie

0
1
0
0
0

Ako sa vám páčila e-kniha?

Recenzie čitateľov

Klaudia
4.2.2019
Knihu som vyhrala v jednej zdieľacej súťaži. Kniha Dobrá forma je podľa mňa skvelá. Je písaná vo forme príbehu "učiteľa a žiaka". Prostredníctvom príbehu sa k nám dostávajú otázky: ,,Kam sa tak ponáhľaš?" Teda aspoň ja som takú mala a mnoho iných ohľadom pohľadu na svoj život. Počas čítania vás kniha namotivuje, povzbudí sa pustiť do niečoho čo dlho odkladáte napr. športovanie. Kniha o prekonávaní samého seba a svojích cieľov. Čítať viac

„A ticho, podobne ako tma, vie byť láskavé; aj ticho je jazyk.“

Intimita - Hanif Kureishi
Intimita
Hanif Kureishi