Knihy
E-knihy

Ako to, že žijeme po smrti a aký zmysel má život

4. vydanie

Efezus, 2007
Vydavateľstvo
Efezus, 2007

Asi pred dvoma desaťročiami sa po prvýkrát začalo hľadieť na popisy osôb, ktoré sa z prahu smrti opäť vrátili do života nie ako na výplody mozgov, ale podania sa začali prijímať vážne a boli zhodnotené aj štatisticky...

Čítaj viac

3,38 €

Bežná cena Bežne 3,55 €

Ušetríte 5%

Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Asi pred dvoma desaťročiami sa po prvýkrát začalo hľadieť na popisy osôb, ktoré sa z prahu smrti opäť vrátili do života nie ako na výplody mozgov, ale podania sa začali prijímať vážne a boli zhodnotené aj štatisticky. Preukázala sa udivujúca zhoda zážitkov vo všetkých vrstvách ľudu i náboženstvách. Skúmanie smrti vzniknuté náväzne na to, dokázalo však dodnes len zhromažďovať materiály bez toho, aby mohlo pre podané udalosti poskytnúť nejaké vyjadrenie. V tomto zväzku sa autor približuje fenoménu Ako to, že žijeme po smrti logicky presvedčivo a posilnený najnovšími výsledkami výskumov iných vedných odvetví. Je nepochybné, že smrť znamená len odloženie pozemského tela; my sami však žijeme ďalej. Toto vedenie otvára bránu k celistvosti nášho bytia a umožňuje aj odpoveď na otázku o zmysle nášho života.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Ako to, že žijeme po smrti a aký zmysel má život - Richard Steinpach
Prečo nežijeme len raz - Werner Huemer
6,28 €
Ušetríte 0,31 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
86
Hmotnosť
90 g
Rok vydania
2007
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Efezus
Rozmer
115×180 mm
ISBN
9788089163151
Naše katalógové číslo
39051

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,7 / 5

38 hodnotení

31
4
2
1
0

MIROSLAV
9.3.2013
ZAČIATOK ZMENY
TÁTO KNIHA MI TAKPOVEDIAC UKÁZALA SMER. PO JEJ PREČÍTANÍ SOM SA DOZVEDEL , ODKIAĽ ČERPAL AUTOR INFORMÁCIE A NÁSLEDNE SOM SI ZAKÚPIL TÚ KNIHU Z KTOREJ AUTOR ČERPAL.
AŽ TÁTO MI POTOM ZMENILA ŽIVOT. !!!!

VRELO ODPORÚČAM.
Čítaj viac
Jakub
7.9.2014
Názor čitateľa
A môžeš prosím povedať aj aká kniha to bola? a tiež chcel by som vedieť či v nej môžem nájsť odpoved na zmysel môjho života... alebo nejaké odporučanie na knihu ktora by mi to pomohla odhaliť... Dík ;)
Čítaj viac
Janka Hučalová
19.11.2009
Ahoj, Ako to, že žijeme po smrti...
Ja som túto knihu prečítala, a mám z nej príjemné é pocity- pripadám si múdrejšie, a tak nejako hodnotnejšie - ako človek, ako súčasť vesmíru a vesmírnej energie, ktorá nás obklopuje... Odporúčam všetkým, ktorých tieto otázky zaujímajú
Čítaj viac
sisiku2609
26.11.2007
skvele
nechcem prehanat, i ked je to dost narocna, ale za to mimoriadna kniha, vrelo doporucujem, hlavne tym, ktrori maju mnozstvo nezodpovedanych otazok, strucna, konkretna a vecna, tak to ma byt..
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Ako to, že žijeme po smrti a aký zmysel má život - Richard Steinpach
Prečo nežijeme len raz - Werner Huemer
6,28 €
Ušetríte 0,31 €

„Televízia je pre mňa veľmi poučná. Vždy keď ju niekto zapne, idem do inej izby a čítam.“

Groucho Marx