Knihy
E-knihy

Oblak a veľryba

Fragment, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
6-7 hodín čítania
Vydavateľstvo
Fragment, 2018

Noah Keller má celkom normálny život, až kým ho jedného dňa rodičia nevyzdvihnú pred školou a neodvezú rovno na letisko. Povedia mu, že v skutočnosti sa nevolá Noah a nemal v marci jedenásť rokov. Nemôže sa ich spýtať ani prečo, lebo.

Čítaj viac

8,40 €

Bežná cena Bežne 13,99 €

Ušetríte 40%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Špionážny román, ktorý vás zavedie do Berlína pred pádom železnom opony.Noah Keller má celkom normálny život, až kým ho jedného dňa rodičia nevyzdvihnú pred školou a neodvezú rovno na letisko. Povedia mu, že v skutočnosti sa nevolá Noah a nemal v marci jedenásť rokov. Nemôže sa ich spýtať ani prečo, lebo klásť otázky je proti novozavedeným pravidlám. (Pravidlo číslo dva: nerozprávaj o vážnych veciach vnútri, lebo Pravidlo číslo jeden: vždy počúvajú.) Ako Noah – teraz „Jonah Brown“ a jeho rodičia letia za železnú oponu do východného Berlína, pravidiel a tajomstiev pribúda. V mysli mu hmýria nezodpovedané otázky: Kto presne počúva a prečo? Kedy sa jeho mama naučila plynulo rozprávať toľkými cudzími jazykmi? A čo sa naozaj stalo rodičom jeho jedinej kamarátky Cloud-Claudie, osamelého dievčatka, ktoré býva o poschodie pod nimi?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Oblak a veľryba - Anne Nesbet
After 2: Sľub - Anna Todd
20,20 €
Ušetríte 10,69 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
400
Vydavateľstvo
Fragment
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
310461
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,7 / 5

3 hodnotenia

2
1
0
0
0

Dagmara
1.8.2018
Priatelia aj ponad múr
V prvom rade veľmi pekný aj pekne napísaný (a preložený) príbeh priateľstva dvoch "vydedencov" na pozadí rozpadávajúcej sa NDR. V druhom rade nenásilne vysvetlené násilné udalosti nedávnych dejín. Vhodné pre tínedžerov (10+) aj dospelých. Číta sa rýchlo aj napriek počtu strán.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Oblak a veľryba - Anne Nesbet
After 2: Sľub - Anna Todd
20,20 €
Ušetríte 10,69 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green