Knihy
E-knihy

Časodejovia: Kľúč k času

Fragment, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Fragment, 2018
1. diel série
Časodejovia

Vasilisa bývala až donedávna so svojou babičkou a nemala ani potuchy o tom, že jej otec je mocný mág krajiny Eflara. Miesta, kde žijú tajomní čarodejníci, ktorí vďaka silnej mágii môžu ovplyvňovať plynutie času. Keď sa potom sama...

Čítaj viac

9,60 €

Bežná cena Bežne 15,99 €

Ušetríte 40%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Titul nájdete u nás aj v kolekcii 1.-4. dielu za skvelú cenu!Vasilisa bývala až donedávna so svojou babičkou a nemala ani potuchy o tom, že jej otec je mocný mág krajiny Eflara. Miesta, kde žijú tajomní čarodejníci, ktorí vďaka silnej mágii môžu ovplyvňovať plynutie času. Keď sa potom sama ocitne v krajine časodejov a víl, netuší, aké nebezpečenstvo tam na ňu čaká. Nikto nevie, prečo sa tam zrazu objavila, ani kým v skutočnosti je. Je to nešika, ktorá nepozná svoj pôvod, alebo špiónka, ktorú poslal jej otec, aby mu pomohla získať trón? Alebo je dokonca mocná časodejka, ktorá vie ovládať čas a môže zachrániť Zem a Eflaru pred nebezpečenstvom, čo sa na ne rúti?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Časodejovia: Kľúč k času - Natalja Ščerba
Navždy spolu - Alexa Riley
16,50 €
Ušetríte 9,39 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
356
Vydavateľstvo
Fragment
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
310455
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,5 / 5

18 hodnotení

13
3
0
2
0

SISI Macurová
SISI Macurová
7.8.2018
Skôr pre menšie deti...
Musím sa priznať, že kniha mi prišla naozaj nezaujímavá a predvídateľná. Čakala som od nej viac, pretože námet sa mi najskôr zdal nie až tak často opakovaný - celkom originálny, čo by vlastne aj bol, ibaže v inom prevedení. Veľa scén a častí bolo nudných a nedialo sa tam nič, čo by ma vtiahlo do deja. Občas som zacítila napätie, ale takmer vždy bol výsledok rovnaký ako som očakávala. Len raz ma autorka naozaj úprimne prekvapila a zaujala. Knihu som čítala neskutočne dlho, doslova som sa k tomu nútila. Potrebovala som ju už totiž vrátiť kamarátke, ktorá z nej bola nadšená. Pre mňa to bol naopak iba text pre malé deti. Im to možno príde úžasné, ale ja už očakávam od fantasy literatúry naozaj niečo viac. Kvalita, svieža originalita v dobrom prevedení, strhujúci dej, scény, ktoré ma vtiahnu do knihy...
Takže pre mladšie dievčatá je to možno vhodná voľba, ale starším čitateľom, ktorí už majú za sebou veľa diel a potrpia si na niečom naozaj kvalitnom neodporúčam.
Čítaj viac
Timea Hargašová
20.6.2018
skvelá
keď som knihu dostala do ruky vôbec som netušila,čo mám od nej očakávať. No,ale hneď som si tu knihu zamilovala :) . Nemôžem sa od nej odtrhnúť a teším sa na ďaľšie diely.Výhoda je,že ľahko napísana,tak si myslím,že je jedno koľko máte rokov. Ale medzi niektorými postavami prebiehajú i iskry :)
Čítaj viac
Gabriela
4.1.2017
Odporúčam
Pre milovníkov fantasy (prípadne Harryho Pottera) ako stvorená .... Kniha je naozaj skvelá. Ľahko sa číta a je velmi dobre napísaná. Teším sa na druhý diel aj ked by malo vyjsť osem. Taktiež by k tejto knihe mali spraviť film ako som sa dočítala na internete a na to sa straštne teším :D
Čítaj viac
Barbora
29.12.2016
Skvelá kniha
Už dlho sa mi nestalo aby ma kniha (síce pre deti a mladez) natoľko zaujala aby som sa nevedela dočkať ďalšieho pokračovania.
Celkovo mi síce niečím pripomína Eragona a jeho charakterového vývinu počas deja, ale aj tak je to jedna z najlepších kníh čo som čítala za posledné mesiace.
Vrelo odporúčam a netrpezlivo čakám na pokračovanie.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Časodejovia: Kľúč k času - Natalja Ščerba
Navždy spolu - Alexa Riley
16,50 €
Ušetríte 9,39 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia