Knihy
E-knihy

Môj svet

Novinka
TOP #8
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Eastone Books, 2018

Je mnoho športových legiend, viacero z nich v oblasti cyklistiky, ale je iba jeden jazdec, ktorému sa podarilo zdanlivo nemožné - trikrát za sebou zvíťaziť vo svetovom šampionáte, a tým je Peter Sagan. Teraz dostanú jeho fanúšikovia jedinečnú...

Čítaj viac

20,70 €

Bežná cena Bežne 22,99 €

Ušetríte 10%

Predobjednávka. Vychádza 5.12.2018

Odporúčané tituly a kolekcie

Martinusáci, nepremeškajte jedinečnú príležitosť získať oficiálny dúhový dres BORA s podpisom Petra Sagana a tiež jeho knihu Môj svet v slovenskom jazyku. Každý, kto si knihu zakúpi(l) v predpredaji (tj. do 5. decembra), bude zaradený do žrebovania o tieto skvelé ceny. Šťastných výhercov vyžrebujeme 5. decembra, v deň, keď vychádza kniha Môj svet v slovenskom jazyku. Prajeme veľa šťastia!

Viac o knihe

Prvá a jediná kniha o Saganovi, ktorej autorom je samotný Sagan!
Je mnoho športových legiend, viacero z nich v oblasti cyklistiky, ale je iba jeden jazdec, ktorému sa podarilo zdanlivo nemožné - trikrát za sebou zvíťaziť vo svetovom šampionáte, a tým je Peter Sagan. Teraz dostanú jeho fanúšikovia jedinečnú príležitosť nazrieť do Petrovho sveta a dozvedieť sa, čo stojí v pozadí jeho úspechov.
Peter vo svojej knihe okrem iného po prvý raz odhalí detaily svojej prípravy, ktorá ho doviedla k víťazstvám - ako si stanovuje ciele a ako pracuje na ich dosiahnutí, ako trénuje, kto sú jeho hrdinovia a inšpirácie. Porozpráva však aj o svojich veľkých sklamaniach, ako bola napríklad diskvalifikácia z Tour de France 2017 a čo stálo v jej pozadí.

Kniha Môj svet je Petrovou osobnou výpoveďou plnou emócií a napätia, ale aj informácií zo zákulisia športu, ktorú si žiadny športový nadšenec nemôže nechať ujsť.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Môj svet - Peter Sagan
Príbeh Tour de France - Serge Laget, Luke Edwardes-Evans, Andy McGrath
36,80 €
Ušetríte 3,14 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
My World
Rozmer
155×225 mm
Predbežný dátum vydania
5.12.2018
Počet strán
330+16
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Eastone Books
Väzba
pevná väzba s prebalom
ISBN
308189308189
Naše katalógové číslo
308189

Recenzie

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0
Čítaj viac
Kúpte spolu
Môj svet - Peter Sagan
Príbeh Tour de France - Serge Laget, Luke Edwardes-Evans, Andy McGrath
36,80 €
Ušetríte 3,14 €

„Povedz mi, čo čítaš, a ja ti poviem, komu si tú knihu ukradol.“

Ilf