Knihy
E-knihy

Čo ženy naozaj chcú

Odhalené tajomstvá myslenia žien a odporúčania pre mužov, ktorí ich chcú pochopiť a šťastne s nimi žiť

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Eastone Books, 2018

Po viac ako štyridsaťročnom výskume došiel uznávaný svetový expert na vzťahy John Gottman a jeho spolupracovníci k ohromujúcemu, ale v praxi mnohokrát overenému záveru – muži sú tí, ktorí držia v rukách kľúč k vzťahu. Autori

Čítaj viac

6,95 €

Bežná cena Bežne 9,99 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Po viac ako štyridsaťročnom výskume došiel uznávaný svetový expert na vzťahy John Gottman a jeho spolupracovníci k ohromujúcemu, ale v praxi mnohokrát overenému záveru – muži sú tí, ktorí držia v rukách kľúč k vzťahu.
Autori svoje tvrdenia stavajú na množstve výskumov, príkladoch z vlastnej praxe a poznatkoch o hormonálnych procesoch v tele ženy, ktoré ju ovplyvňujú oveľa výraznejšie, ako si akýkoľvek muž dokáže predstaviť.
Kapitoly sú chronologicky zoradené tak, aby ste s knihou skutočne prechádzali celým svojím vzťahom a dozvedeli sa, ako ženu zaujať, osloviť a pozvať ju von, o čom sa s ňou rozprávať na prvom rande a kam ju naň vziať, ako ju pochopiť a uspokojiť fyzicky aj emocionálne a vďaka čomu sa dá vybudovať šťastný dlhodobý vzťah.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Čo ženy naozaj chcú - John Gottman, Julie Schwartz Gottman a kolektív
ZlatovláSSka - Michaela Ella Hajduková
12,90 €
Ušetríte 8,99 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

3 hodnotenia

3
0
0
0
0

Igor
29.6.2018
Ženy, po ktorých muži túžia
Hoci v úvode autori oslovujú aj ženy, ale to len preto, aby nakoniec knihu aj tak posunuli svojmu manželovi/partnerovi a naozaj jej obsah je určený mužom, aby sa dozvedeli o ženách čo vlastne chcú. Miestami som naozaj nedokázal pochopiť, pretože niektoré veci ženy nerobia s logikou, ako to tak môže byť (?), no keď som si opäť spomenul na Marťanov a Venušanky, tak mi to už dalo zmysel. Žena je komplikovaná, nelogická a muž po nej aj tak túži.
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Čo ženy naozaj chcú - John Gottman, Julie Schwartz Gottman a kolektív
ZlatovláSSka - Michaela Ella Hajduková
12,90 €
Ušetríte 8,99 €

„Niet krajších rozprávok než tie, ktoré napíše sám život.“

Hans Christian Andersen