Knihy
E-knihy

Pravda o rakovine

Všetko, čo potrebujete vedieť o histórii, liečbe a prevencii rakoviny

Tatran, 2017
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Tatran, 2017

Rakovina sa dotýka životov mnohých ľudí. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie dnes jedna z troch žien a jeden z dvoch mužov čelia počas života diagnóze rakoviny...

Čítaj viac

12,90 €

Bežná cena Bežne 16,90 €

Ušetríte 24%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Rakovina sa dotýka životov mnohých ľudí. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie dnes jedna z troch žien a jeden z dvoch mužov čelia počas života diagnóze rakoviny. Pre Tya Bollingera to nie je len štatistika. Je to veľmi osobné. V priebehu jedného desaťročia stratil kvôli rakovine siedmich členov svojej rodiny. To bol podnet, aby sa pustil do štúdia a zhromaždil všetky informácie o spôsobe liečby rakoviny. Neobišiel ani „medicínsky priemysel“, ktorý sa tejto liečby zmocnil. V tejto knihe sa chce s čitateľmi podeliť o svoje zistenia – niektoré vás možno budú šokovať – a predstaviť nové metódy, ako sa vysporiadať s rakovinou vo vašom živote alebo v živote vašich blízkych. Ty vysvetľuje, že existuje mnoho spôsobov, ako liečiť rakovinu a predchádzať jej. Tie vysoko prevyšujú chemoterapiu, ožarovanie a operácie, ibaže o nich nevieme. Pravda o rakovine sa ponára do histórie medicíny – až do čias Hippokratovho kréda „neubližovať“ – a prináša prenikavý pohľad na účinnosť množstva nekonvenčných liečebných metód rakoviny, ktoré pomáhajú pacientom po celom svete. Dočítate sa o rakovinovej politike, o faktoch a mýtoch, o jej príčinách (rodinná anamnéza je len jednou časťou skladačky) a širokej škále dostupných nástrojov na diagnostiku a liečbu tejto choroby.

Ak práve teraz čelíte diagnóze rakoviny, táto kniha môže pomôcť vám aj vášmu poskytovateľovi zdravotnej starostlivosti pri rozhodnutiach o ďalšom liečebnom postupe. Ak už podstupujete konvenčnú liečbu, môže podporiť vaše zdravie počas chemoterapie či ožarovania. Ak ste poskytovateľom zdravotnej starostlivosti a chcete sa dozvedieť čo najviac o tom, ako pomáhať svojim pacientom, pomôže vám rozšíriť si obzory a inšpiruje vás skutočnými príbehmi o úspešnom uzdravení. A ak chcete vidieť rakovinu v novom svetle, otvorí vám oči. V prípade rakoviny vás môže uzdraviť práve to, čo neviete.

V tejto knihe odhaľuje Ty Bollinger poučné fakty, ktoré zistil o:politike výskumu a liečby rakovinyprevzatí medicínskeho vzdelávania špeciálnymi záujmovými skupinami s cieľom čo najväčšieho ziskuzatajovaní život zachraňujúcich liečebných metód pred verejnosťou a jeho dôvodochtestoch, o ktorých možno nevie ani váš lekár, a ako sa k nim dostať

Objavíte aj záznamy alternatívnych metód liečby, vrátane:detoxikácie, správnej výživy a bylinných liekovenzýmovej a metabolickej/mitochondriálnej liečbybio-oxidačnej liečbyliečby pomocou zvuku, svetla a elektrinymnohých iných – vrátane príbehov skutočných ľudí, ktorí tieto metódy využili, aby sa uzdravili
Čítaj viac
Kúpte spolu
Pravda o rakovine - Ty Bollinger
Zaklínač I.: Posledné želanie - Andrzej Sapkowski
21,30 €
Ušetríte 7,59 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
304
Vydavateľstvo
Tatran
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
301394
Rok vydania
2017

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

3,8 / 5

4 hodnotenia

2
1
0
0
1

Andrea Macakova
pred piatimi dňami
Zhrnutie všetkých alternatívnych spôsobov liečby rakoviny na jednom mieste.
Overený nákup
Túto knihu som si kúpila náhodou a zostáva mi nad ňou rozum stáť.
Autor je jeden z najväčších konšpirátorov v súvislosti s liečbou rakoviny, nechcem si ani predstaviť koľko ľudí umrelo vďaka radám tohto človeka.
V knihe je celé množstvo zavádzajúcich a nepravdivých informácií, našťastie sú ľahko dohladateľné a pevne verím, že veľa čitateľov si tieto informácie aj overí.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Pravda o rakovine - Ty Bollinger
Zaklínač I.: Posledné želanie - Andrzej Sapkowski
21,30 €
Ušetríte 7,59 €

„Tak ako sa nemá jesť iba pre chuť, nemalo by sa ani čítať iba pre zábavu.“

John Ruskin