White Chrysanthemum - Mary Lynn Bracht
White Chrysanthemum
12,95 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

For fans of Min Jin Lee's Pachinko and Lilac Girls, the heartbreaking history of Korea is brought to life in this deeply moving and redemptive debut that follows two sisters separated by World War II... Čítať viac

Ďalšie formáty

Kniha od 10,96 €
12,95 €
Vypredané
Dostupné v iných vydaniach

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

For fans of Min Jin Lee's Pachinko and Lilac Girls, the heartbreaking history of Korea is brought to life in this deeply moving and redemptive debut that follows two sisters separated by World War II. Korea, 1943. Hana has lived her entire life under Japanese occupation. As a haenyeo, a female diver of the sea, she enjoys an independence that few other Koreans can still claim. Until the day Hana saves her younger sister from a Japanese soldier and is herself captured and transported to Manchuria. There she is forced to become a “comfort woman” in a Japanese military brothel. But haenyeo are women of power and strength. She will find her way home. South Korea, 2011. Emi has spent more than sixty years trying to forget the sacrifice her sister made, but she must confront the past to discover peace. Seeing the healing of her children and her country, can Emi move beyond the legacy of war to find forgiveness? Suspenseful, hopeful, and ultimately redemptive, White Chrysanthemum tells a story of two sisters whose love for each other is strong enough to triumph over the grim evils of war.
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha
2021
Na sklade, objednávajte však rýchlo
11,16 €
-3 %
Kniha
2018
Na sklade, objednávajte však rýchlo
10,96 €
-5 %
Kniha
2018
Vypredané
Ďalšie
320 strán
4-5 hodín čítania
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
155×234 mm
Hmotnosť
429 g
ISBN
9781784741457
Rok vydania
2018
Naše katalógové číslo
301272
Štýl
vojnový, historický
Jazyk
angličtina
Vydavateľstvo
Vintage
Kategorizácia

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti? Dajte nám o tom vedieť.

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa vám páčila kniha?

„Človek má toľko začiatkov, koľko je v živote dní a predsa sa niektoré veci už nikdy nezmenia.“