Knihy
E-knihy
35,90 €

Bežná cena Bežne 42,19 €

Ušetríte 15%

Na sklade, posielame ihneď

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Interpretácia štatistiky a dát: Učebnica poskytuje základný prehľad o metódach opisnej a induktívnej štatistiky. U čitateľa predpokladá znalosť základov vysokoškolskej matematiky v rozsahu základného kurzu. Okrem vysvetlenia základných princípov štatistiky poskytuje aj nevyhnutné poznatky na aplikáciu štatistických metód v ekonomickej oblasti. Je určená študentom kurzu základov štatistiky na ľubovoľnej univerzite alebo vysokej škole. Môže byť však užitočná aj pre výskumných pracovníkov a ľudí z praxe, ktorí sa zaoberajú analýzami dát v najrôznejších oblastiach ekonomiky.

Interpretácia štatistiky a dát (Podporný učebný materiál): Publikácia je podporný učebný materiál – zbierka úloh – k vysokoškolskej učebnici Interpretácia štatistiky a dát. Obsahuje riešené príklady, v ktorých sa ilustruje ručné riešenie aj riešenie pomocou Excelu, neriešené príklady, ktoré pomáhajú precvičiť si riešenie a skontrolovať správnosť výsledkov, testy, na ktorých si študenti overia znalosť základov teórie a napokon prípadové štúdie, kde si môžu vyskúšať riešenie konkrétnych problémov, ktoré vedú k aplikáciám štatistických metód. Cieľom publikácie je poskytnúť čitateľovi možnosť podrobnejšie sa oboznámiť s konkrétnym riešením problémov z oblasti aplikácie štatistických metód.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Interpretácia štatistiky a dát (kolekcia) - Milan Terek
Štatistická ročenka Slovenskej republiky 2016/Statistical Yearbook of the Slovak Republic 2016 -
93,08 €
Ušetríte 9,11 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
460+244
Rok vydania
2017
Väzba
brožovaná väzba
Vydavateľstvo
EQUILIBRIA
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
296150

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Interpretácia štatistiky a dát (kolekcia) - Milan Terek
Štatistická ročenka Slovenskej republiky 2016/Statistical Yearbook of the Slovak Republic 2016 -
93,08 €
Ušetríte 9,11 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia