Knihy
E-knihy

Zákon zmenkový a šekový

Komentár

Vydavateľstvo
Wolters Kluwer, 2017

Komentár poskytuje komplexný pohľad na právnu úpravu inštitútu zmeniek obsiahnutú v zákone č. 191/1950 Sb. Zákon zmenkový a šekový (čl. I a III). Na trhu slovenskej právnickej literatúry publikácia obsahujúca podrobný komentár s judikatúrou k tomuto..

Čítaj viac

37,64 €

Bežná cena Bežne 39,50 €

Ušetríte 5%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Komentár poskytuje komplexný pohľad na právnu úpravu inštitútu zmeniek obsiahnutú v zákone č. 191/1950 Sb. Zákon zmenkový a šekový (čl. I a III). Na trhu slovenskej právnickej literatúry publikácia obsahujúca podrobný komentár s judikatúrou k tomuto zákonu už dlhšiu dobu absentovala, preto sa autor JUDr. Branislav Jablonka, PhD., rozhodol poňať jej spracovanie veľmi detailne. Vychádzal zo svojich dlhoročných skúseností v danej oblasti a výsledkom je odborne kvalifikovaný a ucelený rozbor problematiky zmenkového práva v Slovenskej republike, obohatený o judikatúru a príklady vyplývajúce z aplikačnej praxe.
Komentár k právnej úprave zmeniek predstavuje prvé knižné dielo svojho druhu v podmienkach súčasnej SR, keďže posledná publikácia komentárového charakteru na túto tému bola na Slovensku naposledy vydaná v roku 1944.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zákon zmenkový a šekový - Branislav Jablonka
Judikatúra vo veciach zmeniek - Peter Strapáč
41,54 €
Ušetríte 1,86 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
296
Hmotnosť
480 g
Rok vydania
2017
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Wolters Kluwer
Rozmer
150×220 mm
ISBN
9788081687211
Naše katalógové číslo
292978

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Zákon zmenkový a šekový - Branislav Jablonka
Judikatúra vo veciach zmeniek - Peter Strapáč
41,54 €
Ušetríte 1,86 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia