Knihy
E-knihy

Slovenský jazyk pre 4. ročník ZŠ

Pracovný zošit

Sériu pracovných zošitov zo slovenského jazyka uzatvára pracovný zošit pre 4. ročník. Ponúka inovatívny spôsob práce, pri ktorom si žiaci precvičujú pravopisnú, morfologickú...

Čítaj viac

3,48 €

Bežná cena Bežne 3,65 €

Ušetríte 5%

Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Sériu pracovných zošitov zo slovenského jazyka uzatvára pracovný zošit pre 4. ročník. Ponúka inovatívny spôsob práce, pri ktorom si žiaci precvičujú pravopisnú, morfologickú, lexikálnu i textotvornú kompetenciu. Učiteľ si na prácu na hodinu môže vybrať rôzne typy cvičení a tak prispôsobovať priebeh hodiny potrebám žiakov.

Pracovný zošit spĺňa požiadavky iŠVP a je vhodným doplňujúcou pomôckou k štátnej učebnici. Pri jeho tvorby autorky zohľadnili i potreby deti so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami. Súčasťou pracovného zošita sú i časti „Otestuj sa“, prostredníctvom ktorých sa žiaci zoznamujú s testovacími úlohami.

Pracovný zošit je naplnený z kvantom zaujímavých úloh na dopĺňanie, spájanie či hľadanie pravopisných javov. Rovnako podnecuje kreativitu žiakov pri práci s textom a ich kognitívne kompetencie rozširuje v náročnejších úlohách. Okrem toho v nich možno nájsť aj explanáciu problematických pravopisných javov a ich precvičovanie.

Podporou pre pracovný zošit sú i zvukové nahrávky spojené s cvičeniami v kapitole Spodobovanie. Zvukové nahrávky nájdete na e-orbispictus.sk.

Séria obsahuje Zošity pre učiteľa, v ktorých sa nachádzajú správne riešenia úloh, či návrhy možných riešení. Učiteľovi sa tak dostáva plný komfort pri práci s pracovným zošitom.
,
Čítaj viac
Kúpte spolu
Slovenský jazyk pre 4. ročník ZŠ - Alena Kurtulíková, Dana Kovárová
Mimočítankové čítanie pre 4. ročník základných škôl - Alena Kurtulíková, Dana Kovárová
6,72 €
Ušetríte 0,33 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
72
Hmotnosť
205 g
Rok vydania
2017
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Orbis Pictus Istropolitana
Rozmer
210×297 mm
ISBN
9788081205057
Naše katalógové číslo
290082

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Slovenský jazyk pre 4. ročník ZŠ - Alena Kurtulíková, Dana Kovárová
Mimočítankové čítanie pre 4. ročník základných škôl - Alena Kurtulíková, Dana Kovárová
6,72 €
Ušetríte 0,33 €

„Je nudné rozprávať sa s človekom, ktorý toho viac napísal ako prečítal.“

Samuel Johnson