Knihy
E-knihy

Flow a práce

Portál, 2016
Vydavateľstvo
Portál, 2016

Profesor Csikszentmihalyi celosvětově proslul knihou Flow. V publikaci Flow na pracovišti aplikuje svůj slavný koncept na pracovní prostředí a svět organizací. Autor zpovídal několik...

Čítaj viac

17,87 €

Bežná cena Bežne 18,75 €

Ušetríte 5%

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Profesor Csikszentmihalyi celosvětově proslul knihou Flow. V publikaci Flow na pracovišti aplikuje svůj slavný koncept na pracovní prostředí a svět organizací. Autor zpovídal několik desítek úspěšných manažerů s vysokým morálním kreditem, aby zjistil, co zlepšuje pracovní prostředí a lidské fungování v něm. Ukazuje se, že odpovědi manažerů jsou slučitelné s konceptem flow. Flow lidi podporuje v tom, aby co nejvíce využívali svůj potenciál. K tomu, aby flow zakoušeli, potřebují mít jasné cíle; musí dostávat zpětnou vazbu; výzvy, s nimiž se potýkají, a jejich schopnosti musejí být ve vhodné rovnováze. Kniha představuje svět práce jako ústřední sílu v lidském životě a ukazuje, že vysoké pracovní nasazení lze snadno sloučit s optimálním fungováním a pozitivním prožíváním.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Flow a práce - Mihaly Csikszentmihalyi
Flow - Mihaly Csikszentmihalyi
44,70 €
Ušetríte 2,20 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
248
Hmotnosť
330 g
Rok vydania
2016
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Portál
Rozmer
150×210 mm
ISBN
9788026211983
Naše katalógové číslo
272832

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Jan Uriga
8.2.2019
Ojedinelá a veľmi konkrétne napísaná štúdia o efektivite v práci a osobnom život

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

“Naši predkovia nepracovali viac ako 2-3 hodiny denne. Prácu považovali za súčasť svojho života, a nedávalo im zmysel uvažovať o pracovných aktivitách ako o niečom odlišnom od voľného času. V skutočnosti voľný čas ako taký nemali. Všetok čas napĺňali zmysluplnými a potrebnými aktivitami.“
Známy a overený autor konceptu FLOW ponúka titul, ktorý aplikuje do prostredia práce. Kniha nie je lacnou aplikáciou praktického modelu do time managementu, naopak je to úžasné antropologická štúdia, ktorá poúča o podstate zmyslu. Predstavuje konkrétne modely, reflexie, návody a hlavne hlboké odporúčania. Úspech v práci je pomenovaný ako výsledok vedomej aktivity, nie zhody okolností. Žiť naplno znamená robiť veci, ktoré nás bavia a robia nás šťastnými.
Kniha Flow a práca je o optimálnom fungovaní a pozitívnom prežívaní.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Flow a práce - Mihaly Csikszentmihalyi
Flow - Mihaly Csikszentmihalyi
44,70 €
Ušetríte 2,20 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green