Knihy
E-knihy

Spiaci, Zobuď sa!

Samuel Sagan
Krvavé Slnko - Samuel Sagan
Návrat Lietajúceho Draka - Samuel Sagan
Bohovia sú múdri - Samuel Sagan

* narodený 18. júla 1957 v Paríži. * Doktor medicíny. Držiteľ fakultnej ceny z Parížskej Fakulty Medicíny. * zakladateľ školy Clairvision® Svoje štúdium spočiatku zameral na neurochirurgiu a psychiatriu. Hranice konvenčnej medicíny ho však odradili a začal sa venovať alternatívnym...

AEON GROUP, 2017
7-8 hodín čítania
Vydavateľstvo
AEON GROUP, 2017
1. diel série
Atlantské Tajomstvá

Tento očarujúci epický román je prvým zväzkom tetralógie, ktorej dej sa odvíja tesne pred zánikom atlantskej civilizácie. Je to úžasný príbeh srdca a zápasu o duchovné prebudenie, s mnohými odkazmi na mytológiu a kozmológiu...

Čítaj viac

23,98 €

Posielame do 14 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Tento očarujúci epický román je prvým zväzkom tetralógie, ktorej dej sa odvíja tesne pred zánikom atlantskej civilizácie. Je to úžasný príbeh srdca a zápasu o duchovné prebudenie, s mnohými odkazmi na mytológiu a kozmológiu. Opisuje koniec jedného sveta a zrodenie nového. Dej románu sa odohráva v Atlantíde, pred zhruba 12 500 rokmi, a sleduje životný príbeh Zara, od jeho detstva až po vrcholné chvíle jeho života, a jeho postupný vzostup zo stavu nevedomého spáča až po úroveň vysokého zasvätenca. Zarov život je pestrým kobercom utkaným z nitiek osudových volaní, zlomových rozhodnutí, omylov, ťažkých bojov, ale i lásky, viery, žiarivých nádejí a nepostrádateľného zmyslu pre humor. Rozprávanie tiež popisuje úsilie rádu atlantských zasvätencov, ktorí sa, predvídajúc zánik svojho sveta, rozhodli vytvoriť nefyzický Archív, kde má byť uložené vedenie zhromaždené v ich svätyni v priebehu tisícok rokov. Archív má byť ich darom ľuďom budúcnosti, prameňom inšpirácie a duchovného vedenia. Proti nim však stoja mocní protivníci, a tak bude musieť pre dosiahnutie cieľa dať každý zo seba to najlepšie.

Okrem napínavého príbehu je tu čitateľovi poskytnutá možnosť nahliadnuť do sveta fenomenálnej atlantskej technológie, ktorej hlavnou oblasťou záujmu bolo vedomie a komunikácia s nefyzickými svetmi, tak ako je pre našu civilizáciu hlavným predmetom skúmania hmotný svet. Atlantské Tajomstvá boli napísané, aby umožnili zdieľať vysokú intenzitu prežívania. Príbeh sa dá vnímať na viacerých úrovniach, ktoré sa otvárajú len pozvoľna, ako sa čitateľ postupne ponára do vedenia o súvislostiach a atlantského spôsobu videnia sveta. Očakávajte prekvapenia!
Čítaj viac
Kúpte spolu
Spiaci, Zobuď sa! - Samuel Sagan
Chatrč - William Paul Young
34,50 €
Ušetríte 1,38 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
488
Hmotnosť
888 g
Rok vydania
2017
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
AEON GROUP
Rozmer
165×237 mm
ISBN
9788089285150
Naše katalógové číslo
272008

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

33 hodnotení

30
1
0
2
0

Rastislav
17.3.2019
Obsah knihy je uplne top.
Obsah knihy je top. Co ma vsak zarazilo je lacny obal a tiez vysoka cena. Inak odporucam k čitaniu . Neviem prečo je ta cena za knihu tak premrštená. Tuto otazu možno zodpovie vydavatel.
Čítaj viac
Peter Bezemek
27.4.2019
Kniha žiadny obal nemá, ale ak myslíte obálku (vonkajšie časti knihy), tá je úplne štandardná (matná, lakovaná), aká sa bežne používa na knihy s pevnou väzbou. Cena za knihu je o niečo vyššia z toho dôvodu, že dotlač robíme v malých nákladoch, keďže nie sme veľké vydavateľstvo a nemôžeme si dovoliť skladovať niekoľko rokov tisíce výtlačkov a čakať, kým sa predajú.

Celý projekt prekladu Atlantských Tajomstiev vznikol ako osobný projekt, ktorého účelom bolo sprístupniť tieto knihy slovenským čitateľom, nie zarobiť na tom peniaze; finálna cena knihy teda len odráža realitu vstupných nákladov. Komu sa cena zdá vysoká, vždy má možnosť prečítať si všetky knihy úplne zadarmo, v elektronickej podobe, ktorá je k dispozícii na našich stránkach www.aeon.sk

Pôvodne sme, vzhľadom na dostupnosť elektronických čítačiek, ani neplánovali nové vydanie, no vyhoveli sme mnohým žiadostiam čitateľov o nové vydanie v tradičnej, papierovej podobe.
Čítaj viac
Renca
26.11.2007
fajn kniha
Vrele odporucam. Prostrednictvom tohto romanu sa mi podarilo lepsie porozumiet,pochopit, precitit co to znamena, ked sa povie " SLOVO JE ZIVE".
Sprostredkoval mi uplne iny rozmer tohto pojmu.
Čítaj viac
víla Amálka
8.8.2007
Živá voda pre dušu
Atlantské Tajomstvá nemajú chybu. Keď som si teraz čítala ukážku, dostala som chuť si knihu prečítať ešte raz. Aj keď dej už poznám, to prežívanie, ktoré kniha poskytuje je balzam na dušu. Mňa na knihe oslovilo napríklad to, že je tam zachytená Láska oveľa väčšieho rozmeru než sa nám bežne predkladá napr. vo filmoch. Zachytáva skutočné priateľstvá, boj za správnu vec, túžbu po poznaní ... no proste sa mi ťažko hľadaju slová. Jednoznačne odporúčam.
Čítaj viac
Pepe
5.8.2007
Úžasná kniha - kedy vyjde dvojka?
Keď som prvýkrát zahliadol názov "Atlantské Tajomstvá", mal som zmiešané pocity, podobné, ako keď som prvýkrát uvidel názov knihy od Tolkiena "Pán Prsteňov" - netušil som, čo môžem očakávať. V oboch prípadoch sa ukázalo, že ide o výnimočné diela.
Atlantské Tajomstvá sú iné ako Pán Prsteňov, ale vzbudili vo mne podobné vznešené pocity. Vrele doporučujem.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Spiaci, Zobuď sa! - Samuel Sagan
Chatrč - William Paul Young
34,50 €
Ušetríte 1,38 €

„Z celej strany plnej písmen nezískaš nič alebo len málo, ak ju ukážeš len svojim očiam.“

Walter Pitkin