Knihy
E-knihy

Krajina príbehov: Návrat zlej sudičky

Fragment, 2017
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
7-8 hodín čítania
Vydavateľstvo
Fragment, 2017
2. diel série
Krajina príbehov

Zlá sudička, ktorá kedysi prekliala Šípkovú Ruženku a uvrhla ju spolu s celým kráľovstvom do storočného spánku, je späť. Po rokoch skrývania sa chce pomstiť a je nebezpečnejšia ako kedykoľvek predtým! Už je to rok, čo...

Čítaj viac

11,20 €

Bežná cena Bežne 15,99 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Zlá sudička, ktorá kedysi prekliala Šípkovú Ruženku a uvrhla ju spolu s celým kráľovstvom do storočného spánku, je späť. Po rokoch skrývania sa chce pomstiť a je nebezpečnejšia ako kedykoľvek predtým! Už je to rok, čo sa súrodenci Alex a Conner vrátili z Ríše príbehov. Rovnako dlho nevideli aj svoju starkú – Kmotričku vílu. Keď sa jedného dňa objaví u nich doma s vojakmi za chrbtom, deti hneď vytušia, že sa stalo niečo vážne. Ich mamičku uniesli! Hoci im starká zakáže čokoľvek podnikať, podarí sa im tajne preniknúť späť do Ríše príbehov. Tam čoskoro zisťujú, že všetko je oveľa horšie, než sa domnievali, a prvýkrát, kam pamäť siaha, možno rozprávky nebudú mať šťastný koniec…
Čítaj viac
Kúpte spolu
Krajina príbehov: Návrat zlej sudičky - Chris Colfer
Vidličky, lyžičky, nože - Eva Urbaníková
20,19 €
Ušetríte 8,79 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
528
Vydavateľstvo
Fragment
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
266958
Rok vydania
2017

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,5 / 5

10 hodnotení

5
1
0
1
0

Lucka, 10 rokov
29.6.2018
Krajina príbehov 2
Skvelá kniha! Originálna zápletka, ľahko plynúci dej...
Túto knihu som čítala napriek tomu že je to druhý diel, ako prvú: spolužiačka požičala kamarátke Čarovné zaklínadlo a mne ostala len táto. Kniha bola taká dobrá, že týždeň po dočítaní som si kúpila obidve knihy z tejto série, a hneď ako vyšla tretia, aj tú. Odporučila som ju kamarátkam, ony ďalším a tak sa stalo, že všetky baby našej triedy ju poznali a dokonca sa všetkým páčila: myslím že žiadna z nich by knihe nedala nižšie hodnotenie než štyri a pol hviezdičky. Napriek predsudkom vytvorenými "nechalanskou" obálkou jej šancu dali aj dvaja chalani od nás a páčila sa im, aj keď nezabudli poznamenať, že by sa im rátalo, keby Colfer písal horory: ) Vďaka tejto knihe som spoznala dve úžasné osobnosti: Alex a Connera, ktorý spadajú do skupiny: moje najobľúbenejšie literárne postavy.
Čítaj viac
Katarina Demeova
14.4.2017
Otázka
Čítala som zatiaľ iba prvý diel, ktorý sa mi páčil, ale zaujímalo by ma, prečo knihy nie sú rovnako ilustrované ako v anglickej verzii? Viac by sa mi to páčilo teda.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Krajina príbehov: Návrat zlej sudičky - Chris Colfer
Vidličky, lyžičky, nože - Eva Urbaníková
20,19 €
Ušetríte 8,79 €

„Kniha je často dôležitejšia než veľká bitka.“

Samuel Smiles