Knihy
E-knihy

Vesmír vám kryje chrbát

Premeňte strach na vieru

Motýľ, 2017
Vydavateľstvo
Motýľ, 2017

Zmeňte svoj strach na vieru. Cez akceptovanie a oddanosť po navždy sa rozvíjajúcu duchovnú cestu. Najpredávanejšia autorka New York Times, Gabriela Bernsteinová, sa snaží premeniť strach na vieru. Jej príbehy a univerzálne lekcie ponúkajú...

Čítaj viac

11,52 €

Bežná cena Bežne 12,90 €

Ušetríte 11%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Niečo vás vedie... Aj keď sa to často nezdá

Premeňte strach na vieru! Gabrielle Bernsteinová vám vo svojej najnovšej knihe Vesmír vám kryje chrbát prezradí, ako na to. Je váš život prepletený strachom, ktorý vás núti kŕčovito držať pod kontrolou rôzne oblasti svojho života? Máte pocit, že sa vo všetkom musíte spoliehať len na seba? Ste už unavení z toho, že životné lekcie k vám prichádzajú tvrdo a nekompromisne?

Gabby vám prezradí, ako sa viac priblížiť láske a začať veriť Vesmíru, že vám naozaj kryje chrbát... Teda, ak mu v tom vy sami nebránite. Naučí vás, ako si vyliečiť citové zranenia, uvoľniť bloky a svoj život znova naplniť láskou, šťastím a radosťou. Tak naberte odvahu a nechajte sa previesť touto svetovo uznávanou motivačnou spíkerkou od strachu k láske!

Gabrielle Bernsteinová je podľa New York Times jednou z najpredávanejších autoriek, ktorú v relácii Oprah Winfrey Super Soul Sunday označili za novú autoritu v oblasti myslenia. Po celom svete má milióny fanúšikov a svoju podporu jej verejne prejavili aj Wayne Dyer či Luise Hayová.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Vesmír vám kryje chrbát - Gabrielle Bernstein
Zlatá vstupenka do nového života - Brendon Burchard
23,81 €
Ušetríte 1,99 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Universe Has Your Back
Rozmer
135×205 mm
ISBN
9788081641275
Naše katalógové číslo
262001
Počet strán
200
Hmotnosť
330 g
Rok vydania
2017
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Motýľ

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,4 / 5

5 hodnotení

4
0
0
1
0

Leni
28.11.2018
Neuveriteľná kniha
Táto kniha je jednoduchým sprievodcom pre radikálne transformovanie vášho života bez toho, aby ste museli robiť radikálne zmeny. Malá zmena myslenia môže priniesť úžasné výsledky.
Čítaj viac
Jana
30.10.2017
Úžasná .........................

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Knihu som obdržala v pravú chvíľu môjho obdobia, keď som sa ocitla v nemocnici , pred náročnou operáciou. Kniha mi pomohla prejsť pokojným procesom v nemocnici. Je písaná presne tak , ako to v živote prichádza, zrozumiteľne , jasne a ešte aj s návodom, ktoré som vyskúšala na sebe priamo na nemocničnom lôžku . Pokiaľ každý z nás príjme životné situácie také aké sú nad predurčené, tak táto kniha Vás navedie správnym smerom. DOPORUČUJEM.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vesmír vám kryje chrbát - Gabrielle Bernstein
Zlatá vstupenka do nového života - Brendon Burchard
23,81 €
Ušetríte 1,99 €

„V knihách je ukrytá všetka minulosť.“

Thomas Carlyle