Knihy
E-knihy

Čím menej vieš, tým lepšie spíš

Ruská cesta k teroru a diktatúre za Jeľcina a Putina

Artforum, 2016
Okamžitý download
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Artforum, 2016

Historiograficko-politická kniha Davida Sattera Čím menej vieš, tým lepšie spíš je v poradí autorovom štvrtou publikáciou na tému modernej histórie Ruska a obdobia pádu sovietskeho impéria. Ako dôverný znalec ruského a ruského...

Čítaj viac

7,50 €

Bežná cena Bežne 9,90 €

Ušetríte 24%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Historiograficko-politická kniha Davida Sattera Čím menej vieš, tým lepšie spíš je v poradí autorovom štvrtou publikáciou na tému modernej histórie Ruska a obdobia pádu sovietskeho impéria. Ako dôverný znalec ruského a ruského sovietskeho prostredia, reálií, súvislostí, ľudí a okolností podáva v novom diele zasvätený sumárny obraz kľúčových udalostí, v ktorých dôsledku sa historicky unikátny nábeh Ruska na trajektóriu liberálnej demokracie zastavil a pretavil do podoby akejsi pseudomodernej autokracie na čele s novým večným vladárom, vygenerovaným vo všemocnom prostredí ruských tajných služieb.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Čím menej vieš, tým lepšie spíš - David Satter
Žiadnu lásku, len sex - Vi Keeland
15,80 €
Ušetríte 6,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,8 / 5

8 hodnotení

6
2
0
0
0

Juraj Gavaľa
11.9.2017
Ako to je vlastne v Rusku ?
V knihe je jasne poukazane ako sa zije a ako to funguje vlastne v Rusku .:) Odporucam precitat kazdemu kto si mysli ze Rusko je "lepsie"a vhodnejsie miesto a casto vykreslovane ako "ferove" .
Čítaj viac
Ladislav Podmanický
18.7.2017
Facka putinofilom
Novinársky veterán Satter napísal veľmi dobrú knihu, plnú citácií a odkazov na ďalšiu literatúru, ktorá má pre novodobých obdivovateľov utopického raja na východ od Baltu a západ od Beringovho prielivu len pramalú hodnotu. V dobe, kedy sme klamstvám začali hovoriť alternatíva sa aj toto dielo zaradí do zoznamu "fake news" pre tých, ktorí radšej menej vedia a lepšie spia.
Čítaj viac
Pavol Polko
14.3.2017
Čím menej vieš, tým lepšie spíš
Knihy o súčasnej situácii v Rusku sú veľmi poučné a mali by ich čítať najmä mladí, ktorí si vysnívali akýsi pomyselný východný raj na zemi a Putina považujú za ruského možno aj mesiáša. Kniha Čím menej vieš, tým lepšie spíš sa číta "na jeden hlt" a patrí medzi to najlepšie, čo som doteraz čítal.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Čím menej vieš, tým lepšie spíš - David Satter
Žiadnu lásku, len sex - Vi Keeland
15,80 €
Ušetríte 6,00 €

„Najprv sa treba naučiť to, o čom píšeš, potom sa treba naučiť písať. Na jedno aj druhé padne celý život.“

Ernest Hemingway