Kníhkupectvá zatvorené, ale web je otvorený :)
150.000 titulov v ponuke a bezpečné doručenie. Dávajte na seba pozor. Viac info
Knihy
E-knihy

Môj boj, tvoj boj

NOXI, 2016
Okamžitý download
EPUB
MOBI
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
NOXI, 2016

Olympijská víťazka v džude, prvá dáma zmiešaných bojových umení a hollywoodska hviezda sa čitateľom zdôveruje so svojou náročnou cestou za slávou a úspechom v tejto inšpiratívnej knihe plnej energie a odhodlania...

Čítaj viac

8,30 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Olympijská víťazka v džude, prvá dáma zmiešaných bojových umení a hollywoodska hviezda sa čitateľom zdôveruje so svojou náročnou cestou za slávou a úspechom v tejto inšpiratívnej knihe plnej energie a odhodlania.

Ronda Rousey sa spovedá zo svojich najťažších zápasov či už v aréne alebo mimo nej s typickým šarmom, ostrým humorom a nespochybniteľnou silou. Pred čitateľmi odkrýva neznáme pravdy o svojom živote; o tom ako v ôsmych rokoch prišla o otca, aké ťažké boli jej tréningy, keď robila džudo; o svojich láskach; o svojej rýchlej ceste na vrchol; o tajomstve, ktoré je v pozadí jej UFC rekordu a najmä o tom, čo to znamená byť najsilnejšou ženou na zemi.
V tejto knihe sa skrývajú Rondine ťažko vydreté skúsenosti, ktoré získala na svojej ceste za úspechom. Nikdy nechcela nič viac, ani nič menej, len byť najlepšia v tom, čo robí. Nechajte si poradiť, ako nájsť naplnenie v stratách, ako pretvoriť obmedzenia na možnosti a ako byť najlepší v tých najhorších dňoch.

Bestseller plný emócií, napätia a múdrosti od jednej z najzaujímavejších žien nášho sveta je výzvou bojovať svoj boj a vyhrať.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Môj boj, tvoj boj - Ronda Rousey
Normálni ľudia - Sally Rooney
13,78 €
Ušetríte 2,32 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
My fight / your fight
Rok vydania
2016
Počet strán
312
Vydavateľstvo
NOXI
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
253061

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

5 hodnotení

5
0
0
0
0

Tomáš Berta
22.12.2016
Jednoducho perfektné
Kniha je perfektne napísaná. Číta sa ľahko a je veľmi pútavá. Hlavnou myšlienkou je motivácia. Po prečítaní to vo vás zobudí chuť bojovať, nevzdávať sa a dodá Vám potrebnú silu do života. Ronda je fantastická športovkyňa s charizmou, silou a túžbou uspieť. Krásny príbeh po ktorom bližšie spoznáte Rondu a jej cestu. Čítal som viac športových autobiografi ale zatiaľ je to u mna TOP. Odporúčam každému . Čítaj viac
30.10.2016
Názor čitateľa
Vie nabudiť neskutočnou energiou. Príbeh Rondy je dosť strhujúci. Sú tam situácie, ktoré by som nepredpokladala, že zažila. Bojiovná a zároven citlivá Ronda Rousey. Odporúčam na prečítanie. Povzbudí, dodá bojovnosť do života a aj Vás nechá zamyslieť nad vlastným životom. Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Môj boj, tvoj boj - Ronda Rousey
Normálni ľudia - Sally Rooney
13,78 €
Ušetríte 2,32 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green