Knihy
E-knihy

TOP stavebné (jeseň 2016)

Materiály, služby, technológie

  UV GROUP, 2016
  Výrobca
  UV GROUP, 2016
  Séria
  TOP stavebné

  Obsah vydania je bohatý. Okrem tradičných tém dominujú naprieč celým spektrom článkov informácie smerujúce k najmodernejším materiálom a ich najrôznejšiemu využitiu v súčasnej architektúre. Veľká časť publikácie je venovaná celkovej...

  Čítaj viac

  1,63 €

  Posielame do štyroch dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  1,63 €

  Viac o produkte

  Obsah vydania je bohatý. Okrem tradičných tém dominujú naprieč celým spektrom článkov informácie smerujúce k najmodernejším materiálom a ich najrôznejšiemu využitiu v súčasnej architektúre.

  Veľká časť publikácie je venovaná celkovej obnove bytových domov. V rámci témy sa prezentujú rôzne spoločnosti, ktoré sa zameriavajú najmä na tento segment trhu. Spoločenstvám vlastníkov bytov predstavujú svoje materiálové novinky, stavebné, organizačné, finančné či technologické služby. Prispievajú tiež radami pre vlastníkov bytov tak, aby sa dokázali zorientovať v ponuke trhu a zvoliť pre obnovu svojho domu najvhodnejšie riešenie.

  Ďalšia časť je venovaná novým moderným materiálom a postupom pre výstavu rodinných domov. Táto časť zohľadňuje nielen požiadavky súčasnej sprísnenej legislatívy na energetickú úspornosť domov, ale aj na zdravé a komfortné vnútorné prostredie.

  Obe predchádzajúce čst plynule pokračujú v kapitole venovanej technológiám, kde sú predstavené rôzne systémy pre využívanie obnoviteľných zdrojov energií. Blíži sa zima tak určite potešia aj zaujímavé druhy pecí a krbov na drevo.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  TOP stavebné (jeseň 2016) -
  Rodinný plánovací kalendár 2019 XXL (slovenský jazyk) -
  3,23 €
  Ušetríte 6,30 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Počet strán
  152
  Hmotnosť
  480 g
  Rok vydania
  2016
  Väzba
  brožovaná väzba
  Jazyk
  slovenský
  Naše katalógové číslo
  248965
  Rozmer
  208×295 mm
  ISBN
  9788089470204

  Recenzie

  Ako sa vám páčil produkt?

  Kúpte spolu
  TOP stavebné (jeseň 2016) -
  Rodinný plánovací kalendár 2019 XXL (slovenský jazyk) -
  3,23 €
  Ušetríte 6,30 €

  „Knihy majú byť náradím, ktoré by krášlilo dom, nemajú byť cenným tovarom, ale majú byť potravou, čo živí ducha.“

  Francesco Petrarca