Stolen - Lucy Christopher
Stolen
10,95 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
10,95 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Sixteen year old Gemma is kidnapped from Bangkok airport and taken to the Australian Outback. This wild and desolate landscape becomes almost a character in the book, so vividly is it described. Ty, her captor, is no stereotype. He is young, fit and completely gorgeous. This new life in the wilderness has been years in the planning. He loves only her, wants only her. Under the hot glare of the Australian sun, cut off from the world outside, can the force of his love make Gemma love him back? The story takes the form of a letter, written by Gemma to Ty, reflecting on those strange and disturbing months in the outback. Months when the lines between love and obsession, and love and dependency, blur until they don't exist - almost.
Čítaj viac
Kúpte spolu
23,83 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
3204-5 hodín čítania
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
130×198 mm
Hmotnosť
245 g
ISBN
9781908435750
Rok vydania
2013
Naše katalógové číslo
248240
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
Chicken House

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

13
The Desert Spear - Peter V. Brett
Práve čítam
The Desert Spear

Na knihách považujem za absolútne fascinujúce to, že ku každému človeku prehovárajú inak. Je len na nás, čo si z nej odnesieme. Sme rozdielny, máme rôzne preferencie a názory, preto je absolútne v poriadku, že čo sa páči jednému, nemusí sa páčiť niekomu inému. A práve to je to, čo robí knihy takými fantastickými. Každá kniha si nájde svojho čitateľa, a každý čitateľ si nájde svoju knihu, ktorú bude milovať. Môj systém hodnotenia nemá žiadnu hlbšiu logiku :D Prečítané knihy hodnotím iba na základe pocitov, ktoré vo mne zanechali. 5* - Absolútne fantastické! Rozhodne odporúčam. 4* - Veľká spokojnosť, aj keď niečo by som vytkla. 3* - V podstave OK. 2* - Trošku slabšie/ nie moja šálka kávy. 1* - Chcem naspäť svoj čas!!

Eva Svítková
18.11.2019
Stolen
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Táto kniha! Wow! Autorka odviedla výbornú prácu.
Kniha je písaná formou listu uneseného dievčaťa jej únoscovi. Gemma v ňom presne popisuje, ako vnímala udalosti ktoré nasledujú po jej únose, ako vnímala Tyia, jej únoscu, ako s ním žila na mieste tak rozdielnom od hociktorého iného, aké doteraz poznala. Tento list je písaný tak krásne, ale zároveň aj zmätočne, že sa viete absolútne vžiť do zmiešaných pocitov Gemmy. Na jednej strane vnímate, že Ty, je zvláštny, ale v podstate milý a starostlivý. Vzápätí si však uvedomíte, že ju UNIESOL! a vy by ste také veci cítiť nemali. No úplný citový roller-coaster.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
23,83 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth