Knihy
E-knihy

Čo povieme, to platí

Rozhovory o americkej moci v meniacom sa svete

Okamžitý download
PDF
2 hodiny čítania

Titul "Čo povieme, to platí" je jedným zo série rozhovorov, v ktorých sa Noam Chomsky vyjadruje k aktuálnym politickým otázkam súvisiacim so zahraničnou politikou Spojených štátov amerických...

Čítaj viac

5,80 €

Bežná cena Bežne 8,27 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Titul Čo povieme, to platí je jedným zo série rozhovorov, v ktorých sa Noam Chomsky vyjadruje k aktuálnym politickým otázkam súvisiacim so zahraničnou politikou Spojených štátov amerických. Chomského za jeho odvahu a otvorenosť hovoriť o niektorých témach označujú aj ako "najužitočnejšieho občana Ameriky". Iní sa o ňom vyjadrujú ako o "svetovom fenoméne". V každom prípade, Chomsky patrí k najčítanejším autorom vo svojej oblasti. Aj v predkladaný titul je vyváženým posúdením správania sa štátu, ktorý si naďalej myslí, že jeho poslaním, je ovládať celý svet. V Chomskeho slovách objavíte muža, ktorý pociťuje hlboké sklamanie z toho, čo sa deje, a ktorý je frustrovaný z premrhaného potenciálu svojej krajiny. Napriek tomu, môžeme objaviť v jeho úvahách nádej, ako aj konkrétne návrhy na riešenie niektorých problematických otázok. Či už bude čitateľ s Chomskym súhlasiť alebo nie, diela tohto významného mysliteľa našich čias, sú minimálne akýmsi bezkonkurenčným podnetom na zamyslenie.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Čo povieme, to platí - Noam Chomsky
Vidličky, lyžičky, nože - Eva Urbaníková
14,79 €
Ušetríte 6,47 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
144
Vydavateľstvo
Vydavateľstvo Spolku slovenských spisovateľov
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
246250
Rok vydania
2009

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,9 / 5

16 hodnotení

15
1
0
0
0
Čítaj viac
Kúpte spolu
Čo povieme, to platí - Noam Chomsky
Vidličky, lyžičky, nože - Eva Urbaníková
14,79 €
Ušetríte 6,47 €

„Kto nemiloval, môže napísať veľký román o láske, nie však prostú báseň o nej.“

Guillaume Apollinaire