Knihy
E-knihy

Dávaj pozor doma - Pompy, Titany a horúce predmety

Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
František Kučera, 2016

Knižná séria „Dávaj pozor doma“ sa stane každodenným ochrancom vašich malých ratolestí. Sprevádza deti hravou ale poučnou formou na ich ceste objavovania okolitého sveta. Titulné postavičky Pompy a Titany naučia najmladších členov ro

Čítaj viac

3,00 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

3,00 €

Viac o e-knihe

Knižná séria „Dávaj pozor doma“ sa stane každodenným ochrancom vašich malých ratolestí. Sprevádza deti hravou ale poučnou formou na ich ceste objavovania okolitého sveta. Titulné postavičky Pompy a Titany naučia najmladších členov rodiny vystríhať sa nebezpečným predmetom a situáciám, ktoré na nich číhajú priamo v domácnosti. Knižky sú zároveň pomôckou pre rodičov, ktorá vás upozorní, aby ste neopomínali bezpečnosť svojich detí a nenechávali rizikové predmety v ich dosahu. „Dávaj pozor doma“ sa stane nielen vašim milým radcom a pomocníkom pri výchove v oblasti bezpečnosti, ale pomôže aj pri jazykovej výučbe vďaka slovensko-anglickým veršíkom.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dávaj pozor doma - Pompy, Titany a horúce predmety - Kriss Keller
Jozef Tiso - James Mace Ward
16,99 €
Ušetríte 5,96 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Jazyk
slovenský, anglický
Naše katalógové číslo
243525
Rok vydania
2016
Vydavateľstvo
František Kučera

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,0 / 5

3 hodnotenia

2
0
0
1
0

Kriss Keller
21.8.2016
Názor čitateľa
Ďakujeme pekne Veronika za Váš názor. Texty a obrázky sú zámerne čo najjednoduchšie, aby boli najmenším detičkám rýchlo zapamätateľné a aby sa mohli zamerať na hlavnú myšlienku a snažili sa porozumieť, čo je nebezpečenstvo. Postavičky sú bez prílišnej dynamiky, pretože som nechcela ,,aktivovať" deti, aby nebezpečné predmety začali vyhľadávať ale práve naopak. Čo je nedostatkom knižiek, že je v nich málo strán. Po publikovaní sa mi začali mamičky ozývať so super nápadmi z ich skúseností, čo by som ešte mohla pridať, čiže pokračovania budú doplnené.
Čítaj viac
Sylvia Vaškebová
15.6.2016
Pompy,titany a horúce predmety
Veľmi pekná knižočka, krásne spracovaná slovne a aj obrázkovo. Pekné a veselé farby. Mojim vnučkám sa veľmi páči. Pre menšie deti je jednoducho, ale zároveň zrozumiteľne napísaná a aj nakreslená a hlavne poučná, Veľmi užitočné.
Čítaj viac
Petra Bilkova
5.6.2016
Super knizocka
Ako uvádzam aj na svojich stránkach (pretože knižky som zakúpila do svojej škôlky), su krasne spracované, hravé, pútajú očká deti, náučné a perfektne je, ze su dvojjazyčne! Odporúčam do každej domácnosti s malými deťmi, ale aj do škôlok:)!!!
Čítaj viac

Kúpte spolu
Dávaj pozor doma - Pompy, Titany a horúce predmety - Kriss Keller
Jozef Tiso - James Mace Ward
16,99 €
Ušetríte 5,96 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“